İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tıklanma 14 Tahmini Kazanç : 0.10$ =(

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar ; tamamen özgün içerikli 2 sitemde de adsense reklamları var; muhtemelen şöyle diceksiniz : gereksiz tıklama; gereksiz tıklama falan yok arkadaşlar ben bile daha hiç tıklamadım.Ama hiç kazancım yok: neden olabilir?

dfsd.png

Sen tıklama zaten, sonra google amca kapıyı gösterir :)

Bide sen bune ne için soruyosun adsense sandım ama sitende adtech var adhood var?

Reklam yerleşiminde çok iyi değil, sol üste çekebilirsin o reklamı. 300*250 ebatlarında olursa daha çok ilgi çekebilir soldaki reklam. (Resim linkindeki ets ucoz sitesi için yazdım bunu, bilmiyorum bu mu site adresin?)

Gerçi senin sorun bunlar değildi ama, tahmini kazancın az olması site içeriği ile alakalıdır, senin içeriğinle ilgili reklam piyasasında fazla rekabet yoksa, reklam verenler 0.01den verebilirler reklam. Ama çok yoğun rekabet olan, örneğin forex siteleri tık başına 0.50$ da kazandırabilir sana (bide şans, hergün değişiyor birgün 10tıka aldığım parayı diğer gün 40tıka alamıyorum)

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
tıklama tıklamayı tutmuyorki:S 1 tık a ** $ vermis bugun
dün 17 tık *** $

edit: Daniel'in uyarısı üzerine düzeltilmistir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5