İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tıklayarak para kazanın

Marazali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konudaki linkler eskimiş
arkadaşlar bu siteye üye olup reklamlara tıklayınca hemen parayı gönderiyor

Marazali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu site benim değil öğrenciye 3-5 kuruş katkı yapsın diye girdim bu işe refimden üye olanlara teşekkür ederim

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bu site benim değil öğrenciye 3-5 kuruş katkı yapsın diye girdim bu işe refimden üye olanlara teşekkür ederim

kardeşim her fırsatta söylüyorum bu işlerden bir cacık olmaz.buraya harcadığınız emeklere yazık.onun yerine bloggerden blog aç hergün düzenli güncel konularda yazı yaz.hergün ya da iki günde bir 3 yazı yazsan iki ay sonra günde en az 1 dolar kazanırsın en az. blogcu.com çok iyi indexleniyor. buzdolabıyla ilgili bir blog açtık arkadaşa blogcu.com dan toplam 8 yazı var ve günde ortalama 20 kişi girip 1 dolar para kazandırıyorlar adama sadece o blogdan.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
EVET yaklaşık blog başı 1 dolar ortalama.arkadaşımın eşi ev hanımı o uğraşıyor ve herşeyi ben anlattım hiç site bilgisi yok.sadece blogcuyu biliyor ve yaklaşık 20 kadar sitesi var ama iyi olan gelir getirenler 4 tane idi enson. son ayki ödemeden 280 tl para almışlar.düşbere yazından çok fazla hit aldılar onunda etkisi oldu geçen ayki kazançlarında.

bu konuda yazı yazdım ordan sorabilirsiniz soruları

Marazali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel sistemmiş ama tıklayarakda fena para kazanılmaz ref bulursun

KaranLik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bloglardan nası para kazanılıyor p.m atarsanız sevinirim bu konu hakkında.

A

a.ışık

Misafir
19 yaşında ve 24 mesajı var, ve bütün linkleri referal'li = olgunluk seviyesi ve amacı belli! ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5