İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Titiz Makalecilik(Eğitimci)

fiko43

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özel eğitim öğretmeniyim.5 yıldır makale yazıyorum.Bunları farklı alanlarda farklı sitelerde paylaştım.Son 6 aydır www.fikritezbasar.org adlı sitemde kendi makalelerimi yayınlıyorum.Genel olarak kişisel gelişim-iletişim-beden dili ve eğitim alanlarında yazılar kaleme alıyorum.Bir yerde yayınladığım makalemi asla başka bir yerde yayınlamıyorum..Saygılar.Her gün mutlaka 5 makale yazarım.Makaleler yukarıda bahsettiğim konuların dışında o gün ki güncel olaylar yada gezdiğim yerlerin tanıtımı da olabiliyor.Kısacası genel olarak yazmaya tutkuluyum.Cebimde devamlı not defterimle gezerim.Aklıma geleni o anda yazarım.Yazılarımı mutlaka önce kurşun kalemle yazar (bu vazgeçilmezimdir) sonra beğenmediğim yerlerini ikinci ve üçüncü okuyuşumda değiştiririm.(asla ilk okumada üzerinde oynama yapmam.Son olarak da bilgisayarda yazar ve bir çıktısını alırım.Bu şekilde ileride hatıra kalacak bir adet el yazımla yazılmış nüsha,bir adet düzeltilmiş bilgisayar çıktısı olur.Elimde şu anda malum konularla ilgili 300e yakın düzeltilmiş makale bulunuyor.İlgilenen ciddi arkadaşlarla konu hakkında görüşebilirim.
fikritezbasar.org
[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5