İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TK Domain Bayiliği

filesdownload

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Alan adı reg fiyatı: 50 Kuruş Tek domain bayi alış fiyatı

20 30 40 50 100 200 300 tl peşinat ile sizlere www.baytiadi.tk adında bize bağlı olarak bayilik açıyoruz...

Müşterileriniz size açtığım bayilikten alan adı alıp dns yönlendirme, domain yönlendirme ve domain yönetimini yapacaklar. ve sizde bizim www.worlddomain.tk adresimizden ne kadar alan açma hakkınızın kaldığını öğrenebilirsiniz...

20 tl = 40 domain hakkı eder ve size 30, 20, 10 hakkınız kaldığında sistem oto mail gönderir hatırlatma olarak...

Ve sizde bizim sistemimizden tekrar yükseltebilirsiniz domain regleme hakkını... Ayrıca hakkınız bittiğinde size açtığımız sistemden müşteriler domain sorgulaması ve sipariş yapma engelleniyor otomatik.

Not: Sistemimiz en kısa sürede işleme girecektir... Talep toplama aşamasındadır...

İletişim: [email protected] Mail yolu ile mesajınızı gönderiniz...

Msn: [email protected]

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
100 bin dolarlık yer ayır bana alıcam...

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Bu işe ciddi olarak girilecek... Yani alacak olanlar lütfen mail ile iletişime geçsinler...

Hocam sunduğunuz gibiyse ortada ciddi bişey yok.. Bu şekilde kimse sizi ciddiye almaz.. Pazartesine acılacaksa siteniz pazartesi ilan verin yada tanıtım yapın.. 2-3 gün önceden acaleniz nedir?

filesdownload

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hocam sunduğunuz gibiyse ortada ciddi bişey yok.. Bu şekilde kimse sizi ciddiye almaz.. Pazartesine acılacaksa siteniz pazartesi ilan verin yada tanıtım yapın.. 2-3 gün önceden acaleniz nedir?

tanıtımdır... iş başladığında da görülecek... sadece 3 gün öncden arz talep ilişkisini öğrenmek...

filesdownload

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
tk domain ücretsiz 3-4 gün önce kerem.tk falan regledim hep, .tk bir işe yarar mı sizce ?

tk da diğer domainler gibidir... fakat google dns ayarları yapılanlara değer verir... bedava olanlarda sadece yönlendirme yapılır.

Ama bedava olmayanlar da hem yönlendirme hemde dns yönetimi... domain yönlendirme de bedava sistemlerden farklıdır.

Tk domain de tanındığı zaman daha çok iyi olacaktır elbet...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5