İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TK Domainler: cilt.tk, yemek.tk, kalp.tk, gebelik.tk

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,

Bir konuda bilginize başvurayım.

Aşağıdaki TK domainleri (tümü 2008 kayıtlı, bansız) almayı düşünseniz teklifiniz ne olurdu?

Cilt.tk
Yemek.tk
Kalp.tk
Gebelik.tk

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ayrıca bu domainlerin tescil yeri direk dot.tk ...

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şunlara bir fikir verseydiniz. İyi olacak. Daha kötü tk uzantılar sadece domain olarak 1000 civarına satılıyormuş.

T

trgy

Misafir
.tk domainler sevilmiyor ülkemizde pek. Proje yapılacaksa da .com veya .net üzerinden yapılıyor. Bu yüzden yorum gelmemiş olabilir.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
besiktas.tk mı galatasaray.tk mı tam bilmiyorum böyle bir jenerik .tk domain 15 tl ye satılmıştı galiba.

belkide satılıyordur yüksek fiyatlalra ama hiç duymadım.

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
insanlar alamayacakları zaman desteklemeyi, malı övmeyi severler, nihayetinde kaybın olmayacaktır... alım gücünde ve isteğindeysen olmusuzluklarını öne çıkarır kötülersin ki fiyat kırılsın...

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Tk domain çok farklı bir konu yaptığı türkiye uygulaması ülkede sevilmemesine yol açtı bence... Bir kere bu domain bütün dünyada parasız türkiyede paralı çok saçma halbuki ilk zamanlarda dot tk özellikle Türkler in çok yararlanacağı bir domain demişti demekki amacı buymuş satmak :) ee bedava bir domain olduğu için sabahtan akşama kadar domain kaydedip durdu herkez ne varsa boşta satın alındı buda değersiz yaptı domaini bence, ama ben kullanıyorum bedava da olsa çok yararı var bana rahatlıkla gelir elde ediyorum, işime yaramayacağı için almam ama yarasaydı tekliflerim;

Cilt.tk 700
Yemek.tk 600
Kalp.tk 700
Gebelik.tk 400

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5