İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tl Atıcam diyerek Beni dolandırdı

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Gunlerdır Forumda konu acıyorum Kımse yardımcı olmuyor Turkcell tl lazım dye cunku forumdan daha saglam oluyor.Msn ye ayzmsıtım roadan Bi kişi yazdı işte ben atarım felan 14 usd karşılıgı bana 20tl atıcaktı attım 14 tlyı
sonra dedıkı bana borç odeme şeklınde atıcaktın nıye atmadın oyaladı felan bi turlut lyı atmadı en sonunda msnden engelledi her neyse herşey 14 usd olsunama sız barı kazıklanmayın benvereyımde e-maial felan size.
paypal e-mail:
[email protected]

msn:[email protected]

facebook adresi:

http://www.facebook.com/mertasktosun

e7261808-cbfa-4601-bda7-566583bb96bb_Adsiz.jpg

caps da bu arkadaşlar tl almak ıcın 5usd atan olursa sevınırm:dans:

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim bir konum vardı turkcell 30 tl'e 20 $ paypal keske benle yapsaydınız bu ıslemı kazıklanmamıs olurdunuz.

HoffnungTR

0
Yasakli Uye
Reaction score
4
Geçmiş olsun kardeş. Kazıklanmanın verdşği uzuntü ve duygunın Nasıl bişrey oldupunu bilirim. Kolay değil..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Şu konuda yine aynı durumla karşılaştınız sanırım. Ama o zamanki sonuç ne oldu bilmiyorum. Arkadaşın bizim sitedeki üyeliği bu. Diğer webmaster forumlarındanda banlanmış. Burada ve burada. Bütün bunlar yeterli bir sebep olarak görülmüş ve sitemizden de sınırsız uzaklaştırılmıştır. Geçmiş olsun.

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hmm iyi olmuş neyse ya az olsada ınsan kazıklanmayı hazmedemiyor :S

T

themaniac

Misafir
gecmis olsun kardesim. uzuluyorum boyle konulari okuyunca, ama sana uzulmuyorum hee o calan kisiye uzuluyorum. adam 5$ senden hadi digerlerinden de olsun 90$, toplam olsun 100$ hadi. dolandirdin noldu. eline gecti 170tl falan. bir insanin ahireti o kadar ucuz mu ki 170tl ye satiyor. keske olsa oyle birseyde benim gunahlarimi satin alsa, ben ona kac tane 170tl'ler verirdim.

biz gunahlarimizdan utanirken, bazilari Allah'in emirlerini gormezden gelip caliyor. Hic utanmiyormudur acaba? yada gece basini yastiga koydugunda bugun ben ne yaptim diyormudur? hic Allah'i dusunup hicap icinde karanlik dusuncelere daliyormudur?

Sen uzulme kardesim Allah'in izniyle senin giden para bosa gitmemis oluyor. Rabbim insallah o parayi sadaka hukmune sayar. senin elinden cikmis zaten. sen onu sadaka verdim say, Allah'ta insallah oyle kabul eder. o dolandirici arkadasa da Rabbim hidayet etsin

VE RABBIM BIZLERI O DEREKELERE DUSENLERDEN EYLEMESIN!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5