İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Today Müzik - Mp3 İndir ve Dinle - 95 Milyondan Fazla Müzik - Hazır Listeler

filesdownload

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Üzerinde uzun süredir çalıştığım projem bugün itibariyle bitmiş durumda. Uygulamanın ana dosyalarını Android Music Player - Online MP3 (Songs) App buradan aldım. Tabi bir CodeCanyon klasiğidir ki uygulamada bir çok hata mevcuttu ve çok fazla geliştirilmeye ihtiyacı vardı.

Örnek olarak bu uygulamada tüm verileri tek tek el ile girmeniz gerek. Tabi bu çok zahmetli olsa gerek zira her bir içerik için ayrı bir albüm, sanatçı, kategori ve müzik girmelisiniz. Bu da yaklaşık tek bir içeriği yaklaşık 3 dakikada eklemenize tekabül etmekte. Bildiğimiz üzere müzik sektörü çok hızlı gelişiyor ve bu gelişmeye ayak uydurmak için çok ciddi bir ekip ile çalışmalısınız ki bu biz gibi insanlar için mümkün değil.

Spotify açık kaynak olarak standart bir api sistemine sahip. Sadece albüm, sanatçı, müzik ve bünyesinde var olan hazır playlist bilgilerini bizlere veriyor. Bu bilgiler json formatlı olup size verilen bir takım erişim anahtarları ile bu bilgilere ulaşıyorsunuz. Tabiki bunun da bir limiti var. Bazı özel kodlamalar ile bu limiti aşıp 6 aydır Spotify'in içine bir kapı araladım ve tüm içeriğini özel bir sunucuda biriktirdim. Şuan tam 100 Milyona yakın spotify içeriğini çekmeyi başardım limitsiz olarak. Ve şuan o bilgileri bu Uygulamada birleştirdim.

Çıkış sloganımız Favori Müziğini Çal oldu ve bu konsept çerçevesinde en güncel tüm müzikleri siz kullanıcılarımıza sunmayı amaçladık. Hemde ücretsiz ve limitsiz. Today Müzik ile özgürce limitsiz Favori Müziğini Çal, İndir ve Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde İnternet Olmadan Dahi Dinle!

Yeni güncelleme ile

1. Akıllı hafıza geliştirildi ve eklendi
2. Akıllı hafıza sayesinde dinlediğiniz müziğin türüne göre sadece size özel sanatçı, albüm ve müzik önerisi yapılıyor ve listeleniyor.
3. Player ve müzik detayı sorunları tamamen giderildi.
4. Uygulamabın diğer tespit edilen hataları giderildi ve daha hızlı ve stabil çalışması sağlandı
5. Müziğe tıklanınca müzik yükleniyor uyarısı getirildi

Uygulama şuan tam size göre ve daha akıllı bir yapıya dönüştürüldü.

Uygulamanın Bazı Özellikleri:
  1. 100 Milyona Yakın En Güncel Müzikler, Albümler ve Sanatçılar
  2. Yüzlerce Her Daim Güncel Hazır Liste ile Müzik Gündemini Takip Edebilme
  3. Detaylı Müzik, Albüm ve Sanatçı Araması
  4. Detaylı Sanatçı Profili (Albüm Detayları ve En İyi 10 Müziği)
  5. Müzikleri En Yüksek Kalitede Dinleme ve İndirme (Bazı Müziklerin Kalitesi O Kadar Yüksek Ki 100 MB bile olabiliyor.)
  6. Müzikleri Kaynağından Özel Kodlar ile Alık Olarak Şifre Çözücüler ile Çekip Dinletme (Spotify'in Özel Şifrelemesini Çözebilen Player Sayesinde Tüm İndirilen Müzikleri Kolayca Çalabilme)
  7. Sistem Spotify üzerinden mp3 dosyalarına erişemediği takdirde YouTube'dan otomatik olarak bulabiliyor bu sayede kesintisiz her müziği dinleyebilir ve indirebilirsiniz...
  8. OfflineMode -Tüm İndirilen Müzikler Belli Alanda Şifrelenerek Korunur ve Depolanır Ve Bu Sayede İnternet Olmadan Bile Uygulamaya Girip Bu Müzikleri Dinleyebilirsiniz
  9. Müzik önerisi yapabilir ve müzikte bir hata var ise onu reportlayabilirsiniz
  10. Müzik İstatistikleri: Müziklere ait dinlenme, indirilme ve değerlendirme gibi istatistikleri görebilirsiniz
  11. Müzikleri değerlendirebilir ve onların favori değerlerini artırabilirsiniz...
  12. Kendinize ait müzik listeleri oluşturabilir ve bu müzik listelerinden müzikleri kolayca dinleyebilirsiniz
  13. Şık, basit ve sade bir tasarım ile kolayca kullanabilirsiniz

Güncelleme

Today Müzik ile başladığımız serüven devam ediyor. 2 Haftada 9 Bin İndirme ve ortalama 4.5 puan aldı. Kullanıcılar uygulamayı her geçen gün daha fazla tercih ediyor ve edenlerden yüksek derecede olumlu tepkiler alıyoruz. Bu nedenle kullanıcıların isteklerini de yerine getirmeye çalışıyoruz. Bu bağlamda bugün itibari ile 3.0.1 sürümünü yayınladım. Ve kullanıcılardan e-mail ve yorumlardan gelen istekleri doğrultusunda güncellemeler yapıldı. Kullanıcı istekleri ve yapılan çalışmalar;

3.0.1 Güncellemesi ile Gelenler
  1. Açılışta var olan gecikmeler büyük ölçüde azaltıldı
  2. Önerilen müzik, sanatçı ve albüm mantığı geliştirildi
  3. Artık daha kapsamlı ve daha akıllı öneriler yapılmakta
  4. Öneriler diğer sitemlerde olduğu gibi haftalık değil anlık olarak sizin o anki duygunuza, dinlediğiniz müziklere, baktığınız sanatçı ve albümlere göre belirlenmektedir. Bu sayede daha fazla müzik önerisi alabilmektesiniz
  5. Toplamda 20 ülke ve dil desteği bulunmakta ve her ülkenin kullanıcısına göre ülkesindeki müzik, albüm ve sanatçılara göre önermeler yapılmaktadır
  6. En çok istek yapılan gelişme de GECE MODU VE UYKU MODUYDU.
  7. Gece Modu: Akşam ışıktan rahatsız olan gözler için geliştirilen karanlık/gece modu ile akşamları daha rahat uygulamayı kullanabileceksiniz. Bu sayede veri ve güç tasarrufu da yapmış olacaksınız.
  8. Uyku Modu: Müzik listenizi dinlerken uyku modu ile dilediğiniz zaman uygulamanın otomatik olarak durmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede boşu boşuna uyuduğunuz zaman uygulamanın açık kalmasını önlemiş olursunuz
  9. Bir çok kitlenmeye sebep olacak hatalar giderildi.
  10. Uygulama ilk sürümüne kıyasla daha hızlı hale getirildi
Gece/Karanlık Mod ile Uyku Modu Ön İzleme

Ekstralar

♫ Resim Yüklenmesindeki Geciklemeler Minimuma İndirildi
♫ Önemli Ölçüde Performans İyileştirilmeleri Yapıldı
♫ Çoklu Dil Seçeneği Eklendi
♫ Toplamda 20 Dil ve 20 Ülke Desteği Getirildi
♫ 20 Ülkeye Ait Popüler Müziklerin ve Listelerin Sisteme Tanıtımı Yapıldı
♫ Tüm Popüler Listeler Kategorilere Ayrıldı ve Kategori Sistemi Getirildi
♫ Önerilen Müzikler, Albümler ve Sanatçılar Bölümü Eklendi
♫ Dinlediğiniz Müziğin Türüne Göre Müzik, Albüm ve Sanatçı Önerisi Özelliği Getirildi
♫ Müziklerin Yavaş Açılma Sorunu Giderildi

Google PlayStore İndir:Today Music - Mp3 Player and Mp3 Download - Apps on Google Play

Yeni Tanıtım Görselleri

Başlangıç Tanıtım Resmi

V9csQI.png

Tanıtım Görselleri

V9cb5x.png
V9c6bp.png
V9cfry.png

V9cM0v.png
V9c4D6.png
V9cwgM.png
V9c08h.png

nrlaje.jpg
nrlIFc.jpg
nrlYnR.jpg

nrl5st.jpg
nrlxSQ.jpg
nrlHWN.jpg

delidobi

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Hocam ellerinize sağlık. Uygulama gerçekten çok şık duruyor. Mutlaka deneyeceğim. Özellikle son zamanlarda Spotify'ın üyelik ücretlerinin yükselmesi ve Youtube Music uygulamasından dilediğim verimi alamamam da alternatiflere yönelmemde etkili oldular.

Bu noktada aslında Youtube dönüştürücü tarzındaki uygulamalar ile Youtube üzerinden dilediğim müzikleri indirerek bilgisayarda barındırmak da her ne kadar biraz eski bir teknoloji olsa da aradığımı bulamadığım uygulamalardan sonra bu tip bir çözüm de çok çok sevdiğim müzik parçaları için denediğim bir yöntem haline gelmişti.

Bu tip bir işlemin ne kadar zor ve sıkıntılı bir işlem olduğunu az çok tahmin ettiğim için tekraren tebriklerimi iletmek isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5