İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Top Arda'dan taça çıkıyor ama hakem taç atışını Başakşehir'e veriyor

furkansayers

İyinet Üyesi
Reaction score
44
Futbol her zaman böyle miydi bilmiyorum ama topun yuvarlak olduğu hep söylenirdi. Bu tabir de sonucun her an değişebileceğini ima etmek için söylenirdi. İlk kez bu kadar aleni bir tavır sergileyen hakeme şahit oluyoruz.

Rakip takım futbolcusu vuruyor ama top Arda'dan taça çıkıyor.
Hakem taç atışını Arda'nın takımına verince, Arda "top benden çıktı diyor hakeme"
Hakem buna rağmen taç atışını Başakşehir'e veriyor. Buna itiraz eden rakip takım oyuncusuna da sarı kart veriyor.

Ben bu işten bir şey anlamadım. anlayan varsa beri gelsin hele.

Dün gerçekleşen Antalyaspor - Medipol Başakşehir karşılaşmasında hakem Mete Kalkavan, bir pozisyon sonrasında taç atışını Başakşehir'e verdi ancak Arda Turan topun kendisinden çıktığını söyledi. Buna rağmen Kalkavan kararını değiştirmeyince Arda Turan topu doğrudan auta gönderdi.

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
Mete Kalkavan ile ilgili bir haber daha vardı. Aynı takımın yani Başakşehir’in maçlarına aynı hakemi vermişler.

Karar vermişler Başakşehir’i şampiyon yapacaklar ama Türk sporu çok ağır bir yara alacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5