İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

topcapitalist 973 gündür hala ödüyor:) kazanmak istiyorsan içeri gir..

mrgevezee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir site ile karsınıza tekrar geliyorum arkadaslar sitemiz aslında cok eski bir site bugun itibariyle 973 gündür para ödeme devam ödüyor sistemimiz aslında cok basit size 15 iş gün(21 gün) de her gün yüzde 8 kar veriyor yani yatırımınız 15 iş gününde %120 olmus oluyor tabiki bu kazanc az diyenleri duyuyorm ama günlük getirisi yüzde 8 lerde oldugu için gelen yatırmınızı tekrar yatırarak hesabınızı kısa sürede hızlı bir şekilde büyütebirlsiniz. Sistem yag petrol ve forex ticaretinden kaznadıgını soyluyor ki boyle olmasa 973 gündür ayakta olamaz gelelim sistemimize sistemimize Burdan üye oluyoruz sitemize üye olduktan sonra resimlerde goruldugu şekilde para yatırıyoruz
2013-07-29_1346.png

2013-07-29_1346.png

Burdan ise yatırmak istedigmiz ödeme methodunu secip yatırıcagmız miktarı yazıpinvestment diyoruz paranız yatırılmıs oluyor arkadaslar sistem ego stp ve pm kabul ediyor
2013-07-29_1347.png

Gelelim cekimlere cekimler sitede 12-24 saat arasnda odenicektir yazıyor arkadaşlar ama bn ref komisyonumdan gelen parayı cektm bugun ve para anında ödeme işlemcisne aktarıldı 12-24 saati büyük ihtimal olusabilcek sorunlar için konuldugunu düşünoyurm buda odemekanıtı

2013-07-29_1351.png
yenileri geldikce konuya ekliyeceigm arkadaşlar evt diyeceksiniz 973 gündür bu sitenin odedigini nerde anlıyacagız buda bir hyip mönitor kanıtı arkadaşlar ve tüm mönitorler paying yani ödüyor yazıyor 973 gündür
http://allmonitors.net/hyip/topcapitalist.com

refsiz

cihatnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben ödeme aldım :) ama kazandığım para egopay'in işlem ücretine gitti. BU ara 15 gün= 15 iş günü yani tatillerde paranız yatmadığında panik yapmayin:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5