Satış Toplam 8 adet Pagerank4 ve PR5 Siteden Makale Backlink

backlinkseo

0
İyinet Üyesi
Katılım
5 Mart 2016
Mesajlar
40
Reaction score
0
5 tane PR5
1 Tane PR4
2 tane henüz pr almamış alışveriş ve eticaret konulu site, Fakat Trustranki 2.215 dizin rehber sitesi,Toplam 8 Sitede makaleniz yayınlanır. Siteler kendi düzenli güncellenen wordpress tabanlı sitelerimizdir. Siteler makale ve link çöplük siteleri değildir.
Makale içerisinden 2 adet anahtar kelime ile site adresiniz linklenir. Bize bir adet tercihen en az 150 kelimelik makale ve 2 anahtar kelime vermeniz gerekir.
Çalışmalar kalıcıdır, makaleleriniz yayınlanan sitelerden kesinlikle hiçbirzaman kaldırılmaz.


İlave olarak toplamda 40.000+ Takipçisi bulunan 10 farklı FB Sayfa ve Gruplarımızda ve Twitter hesabımızda sitenizin index sayfası ve bazı önemli sayfaları kalıcı olarak paylaşılır.
Bu çalışmanında Google itibar seviyenizin artmasına, Marka bilinirliliğine ve sayfalarınızın index hızının artmasına faydası olur.Paket Toplam fiyatı : 50 TL

Site dışı iletişim > [email protected]
 

backlinkseo

0
İyinet Üyesi
Katılım
5 Mart 2016
Mesajlar
40
Reaction score
0
SEO ÇALIŞMASI PAKETİMİZ

( Güvenli Doğal Manuel Çalışmadır Siteniz Google Tarafından kesinlikle Ceza almaz Sandbox a Düşmez !! )

Toplamda 25 adet “PageRank 3 – Pagerank 7” Sitelerden Makale içerisinden Backlink + Toplamda 5 Milyon Üyeli Twitter ve Facebook Sayfalardan ve Facebook Gruplardan Paylaşım !!! ( Çalışma 4-5 Gün içerisinde teslim edilir ve paylaşımların ve tanıtımların hangi Sitelerde yapıldığının Raporu size Sunulur. Google istenen anahtar kelimelerde Sıralamada Yükseliş çalışmasıdır. )


Sınırlı Süreli Paket Kampanya Fiyatı >> 150 TL
Sipariş İletişim >> [email protected]
 

Berzo

0
İyinet Üyesi
Katılım
8 Mayıs 2016
Mesajlar
6
Reaction score
0
bir kaç içerik bulunan sitelerinizi pm ile gönderiri misiniz?
Bakmak istiyorum.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst