İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

toplist ve hitlistlere yapılan hile....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
<!--- Resim Imaj Kodu Resimleri Alıyor--->

<!--- Resim Imaj Kodu Resimleri Alıyor--->

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vallaha bilgilendirdiğin için çok saol. bende onu arıyordum nerden hile yaptıpını. bakıyorum listede 1. sırada ama sitesinde birkaç texlink vermiş o kadar. webservis referleri filan inceliyom 1 giriş var o isimden. bende bakıyom 1. 0 lıyorum onu sonuncu oluyo, 2-3 kere sıfırladım, ve hileyi en sonunda sen açıkladın, hemen sildim listeden. ilgin için çok saol. böylelerini DÜDÜKLEMEK :)lazım valla...
SAYGILAR...

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
toplist hitlist sitelerin sahipleri bunun kolay cozumu var. sitenizin icinde kendi sayfanıza yine popup actırın ana sayfaya olsun bitsin...

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yağıcağımı yapıyom şimdi ona. önce benden bi ban yedi. şimdide 5-6 toplistden onun bilgileri değiştirdim. heryere şifreyi vurun die girmiş :D ben biraz değiştim. kendi sitemin adını yazdım İNADINA. :p daha istiyen varsa girsin kendiside değiştirsin :D

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani böle bir link ekleyip sitesinimi açtırıyor nedir?

O

OyunAlemi

Misafir
merhaba o site benim:] kodu bir arkadaş verdi koy yardımı olur felan diye dedim koyayım koydum sonra anlamını v.s sordum dedi siteden resim ariyor v.s
dedi isteyen sitesinden silsin :D kusurada bakmayın neyse.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5