İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplistlerin Bunu Yapması Dogrumu.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana tüm banner kodlarını ver ben sana bulayım.mail atabilirsin istersen.özelden mail adresimi gönderiyorum.şu kaydırdığın kodları ver yani.soldaki ve alttakileri

M

M@latyæsporlu

Misafir
yav <script... ile başlayan kodları incele işte onlar açtırır zaten ahref lilerden zarar gelmez ... ama tabii burası Türkiye elma ağacından karpuzda çıkaran insanlar olabilir :p

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş intertteki tüm toplisttelere üye olmuşun.ayıklayana kadar oldukça uğraştım.sitene popup açan vatandaşın kodlarını veriyom.

bu kişi maviyer toplist :mad:

-alttaki kayan kısımda bu kodlar

<IFRAME marginWidth=0 marginHeight=0 topmargin=0 leftmargin=0
src="http://www21.brinkster.com/maviyer/sayac.asp?id=139"
frameBorder=0 width=88 scrolling=no height=31></IFRAME>

C

cappytoi

Misafir
sonuç olarak ön yargılı yaklaşmayın im.gen.tr 'de uzun zamandır toplist var daha toplist kodundan başka hiç bir kod gözükmedi...

klarnet.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar siz onu diyorsunuz bende size bir olay anlatayim... yeni başima geldi.. Klarnet.Net Biliyorsunuzdur cogunuz sitemiz oldukca iyi yere sahip hitide cok sukur iyi. ve reklam almamiz rahat oluyor.. sitemde 1 adet popup reklam var.. Adam Sitesini Daha iyi yerlere getirmek için bize reklam verdi.. Ve Bugun Gelen Webservis Mailinde Reklam Aldigimiz Siteye Haksız Hit Sagliyormusuz diye Listesinden cikardi.. bu hangi Mantiga sigar ? adam zaten hitini arttirmak için reklam veriyor.. ve webservisde haksız hit diye algiliyor...

S

SaveTargetUs

Misafir
Technodizayn kodu sitesinde olanlarda popup açtırıyor. Bi ara sitesine bağlananlarında açılış sayfasını değiştirmesini engelliyordu. Technodizayn.com oluyordu otomatik olarak. Benimde toplistim var. Technodizayn a güvenmiyorum. Ona popup açan sitelerin hiç birini kabul etmiyorum.
Geçen hafta siteleri teker teker kontrol ettim hile yapan veya banneri kaldıran 200 siteyi sildim. Damga.net i de sildim ufak akan pencerede banneri gösterdiği için. sildiğim hiç bir kimseye mail atmadım. Çünkü bana göre hile sayılıyor. Hile yapan sitelere mail atmıyorum. Ama popup açtırmam, benden kaynaklanmıyordu.
Editor senin yazdıklarını bende kabul etmiyorum. Benim toplistimden kimseye kötü birşey bulaşmaz. Toplistimde seçici davranıyorum. Sohbet sitesini "Liseli Kızlarla sohbet" yazanları dahi kabul etmiyorum. Çevre kirliliği kötü birşey. Az olsun öz olsun. Site ismi yazmıyorum. Bilen tanıyanlar varsa yazmazsa sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi