İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu Mail Göndericem

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar

Aylık 10.000 Civarında Mail gönderimi yapmak istiyorum. Toplu mail hakkında bilgim yok. Program v.b. Bana ne kadara mal olur. Bu iş için vps mi kiralamam lazım. Giden maillerin spam a yada sunucunun kara listeye girmemesi için ne gerekli nasıl bi çözüm bulabiliriz. Ücreti ne olur. Uygun ücret verin lütfen.

Uygun fiyat veren kişilerle çalışmak istiyorum.

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
hemen.net.png

:D:D

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hocama maillierini ben gönderebilirim senin. Bir yere para ödemene gerek yok. Sade o adreslere bir defalık bende mail atarım

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ögrenmek açısından ben yapmak istiyorum hocam. bilen arkadaşların bu konuda bilgisi varsa paylaşabilirlerse sevinrim

cankurt07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ozaman şöyle anlatayım bildiğim kadarıyla. Sınırsız mail göndermek istiyorsan kendi serveren olması şart. Yani gmail yada hotmail gibi mail hesaplarından gönderemezsin. Sanırım gmailin 500 adet olması gerekiyor mail sınırı. Ne yapman gerekiyor. İlk olarak kendine bir domain alacaksın. Ve bir host bulacaksın. Hostunun mail gönderme limiti kaplı olmak zorunda yani servsi sağlayıcın sana bir kısıtlama getirmemesi gerekiyor. Bu şekilde toplu gönderim probramları aracılığıyla mail gönderebilirisin. %100 hepsi düşmez ama %70*80 düşer Gelen kutusuna.
DNS modüşüde var ama ben bir faydasını görmedim açıkcası:))

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5