İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu Mail Gönderme Programı?

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba arkadaşlar

eski üyelere toplu mail göndermek istiyorum fakat adam akıllı bir program bulamadım. bildiğiniz bir program var mı? arkadaşım mass email Express tavsiye etti ama onun da ayarlarını yaptım göndermiyor veya ayarlarını yanlış yaptım. mass email Express kullanan varsa ayarlarını nasıl yapmam gerektiğini söylerse sevinirim

teşekkürler

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bir ara çizgi elektronikti sanırım onun yaptığı bedava bir program vardı. indirip denemiştim bir kaç mail ekleyerek ve sorun olmamıştı. google da arama yaparak erişebilirsin sanırım. birde ricam ben çok kurcalamadıgım için yüklü mail gönderdikten sonra buraya eleştirini yazarsan sevinirim.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ozcan tıkladım karma karışık bir sayfa çıktı silmişler herhalde bilgisayarında yok mu yaptığın program? çizgi ile ilgili pek bir şey bulamadım :(

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
gönderimde başarıylıysa ben beklerim 1.5 saat :)

smtp server kısmına : mail.domain.com yaz gerisi mail adresine ulaşırken girdiğin şeyler zaten...yoksa benmi yanlış anladım :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
e-mail adresinizin smtp desteği var mı?

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
venom 1.5 saat dayanamadım o yüzden ellemedim. atay email adresimin smtp desteği varmış. ama işin ilginci php'de mail göndermiyor.

mail(); fonksiyonuyla php ile mail gönderecem üyelere aktivasyon link vs. içerikli mail göndermiyor.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
mail fonksiyonunu kısıtlamış olabilirler. mail(); yerine smtp kullandır sende koda. Hem daha sağlıklı.

wosman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
osman toplu mail versiyon 1

1 - gelişmiş mail editörü
2 - istenilen saniyede mail gönderme
3 - mail gönderimini durdurma devam ettirme
4 - başarılı giden mailleri anında görme
5 - başarılı başarısız listeleri kaydedebilme
6 - editördeki maili şablon olarak kaydedebilme,açabilme
7 - herhangi bir html kodu editöre yükleyebilme
8 - dosya gönderebilme
9 - gönderen ismini belirleyebilme

programlama osman durmuş
[email protected]

http://hotfile.com/dl/94772041/2d45f6e/osman_toplu_mail_versiyon_1.rar.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5