İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu Makale Alınacak

loost123

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
200 KELİMESİ 2TL DEN ALINACAK. DETAYLAR İÇİN PM

beraemirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar İyinet okuyucuları

Ben şuanda bir Web tasarım firmasında Seo ile ilgileniyorum.

%/100 seo kriterlerine uygun makaleler yazabiliyorum ve tanıtım yazılarında da oldukça başarılıyım.
Her konuda istediğiniz kelime sınırına kadar makale yazabilmekteyim.
Makaleler deki imla hatları teker teker gözden geçirilip düzeltilmekte ve diğer gerekli işler yapılarak sizlere gönderilmektedir

MakalelerdenBilmeniz gereken önemli bilgiler:

* Yazdığım makalenin kelime sayısı istenenden eksik olmıyacaktır
* Anahtar kelimeler makale içerisinde kalın olacaktır
* Anahtar kelimeler kesinlikle EK ALMADAN KULLANILACAKTIR. Örneğin anahtar kelime “oyun” ise “oyuncu-oyunları-oyunu” gibi ekler ile kullanılmayacaktır
* Makalelerin başlığının kendim koyabilirim
* Makaleler tamamen ÖZGÜNdür. Herhangi bir yerden kopyalama-tekrar aynısını yazma işlemi yoktur
* Makale yazılmadan önce İŞİN AÇIKLAMASI okunarak İŞ AÇIKLAMASINA uygun şekilde yazılmaktadır.

Sistem işleyişi
-Müşteriler bana konuyu ve kelime sayısını verir
-Bende en uygun fiyatlar üzerinden işin zorluğu ve kelime sayısı göz önüne alınarak müşterilere belirlenen fiyatlandırmayı gönderirim
-Daha sonrasın da makalenin alınacağı gün ve saati alırım
-Makalelerinizin zorluk dercesine göre daha erken teslim etme ihtimalide vardır.Fakat hiç bir zaman alınan işte gecikme olmaz
-Daha sonrasında sizlere Word belgesi ile düzenlenmiş makaleyi gönderirim
-Sonrasında ise ücreti talep etmekteyim
-Ücret banka veya yakın iseniz el ile de yapılabilir

İyi günler diliyorum.Aşağıdaki mail adresim ile benimle iletişime geçebilirsiniz.

MAİL:[email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5