İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu resim optimize programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

similarweb

0
Onaylı Üye
Reaction score
7
Resimleri toplu olarak otomatik olarak sıkıştırmak istiyorsanız bu program size göre olabilir.
Toplu düzenlenmeyi wordpress sinizin upload klasonu önce pc sinize indirin sonra programa verin ve programı çalıştırın.
Program jpg ve png uzantılarını desteklemektedir.

seoimage-tool.jpg

Windows 10 üzerinde çalıştırılmıştır. 3. parti sıkıştırma exeleri kullanmaktadır.
Programa başlat dediğinizde gelen windows uyarısına “more risk” deyin çalıştırmanız gerekmektedir.

indirmek için tıkla

Moderatör tarafında düzenlendi:
W

w4nted

Misafir
@HbY Merhaba isterseniz onun yerine Fast stone photo resizer programını kullanabilirsiniz. Toplu sıkıştırma, düzenleme, resime logo ekleme gibi işlemlerin tamamını yapabilirsiniz. Özgün resim oluşturmak için etkili programlardan biri

HbY

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Teşekkür ederim hocam ihtiyaçtan değilde meraktan bakayım dedim de dün açılan konuda verilen linkin boş çıkmasını belirteyim istedim. Ancak yine de önerdiğiniz programı inceleyeceğim.

W

w4nted

Misafir
Rica ederim konuyu kilitledim zaten. Bahsettiğim program hem kullanım açısından hemde işlevi açısından oldukça iyidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5