İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toplu Sms Script -Yeni Sektör Arayanlara

hacspectrum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Hosting firmaları
* Yeni iş alanları arayanlar
* Aktif Arkadaşlık Sitesi olanlar
* Her türlü sosya ağ veya web site sistemlerinde sms uygulaması kullanmak isteyen webmasterlar kendi sms çözümlerinizi sunabileceğiniz satışını yaptığımız...

Toplu Sms Sitesi + Toplu Sms Programı ve GSM Modem 'den oluşan bu sisteme sahip olabilir ister toplu sms satışı yaparak ticari anlamda büyük gelirler elde edebilir. İstersenizde kendi uygulamalarınızda bir hizmet olarak sunabilirsiniz.

Toplu Sms sistemlerimizdeki en büyük artı gsm operatörlerin tüm sms kampanyalarını sistemin hatasız uygulayabilmesidir. Bu sistem sayesinde 39 kontöre 10bin sms Turkcell veya 39 kontöre 5000 Sms vodafone gönderimleri uygun cihazlardan hatasız ilgili operatörden gönderimini yapabilir. Çok yüksek kar ve kazançlar sağlayabilirsiniz.

Toplu Sms sitesi alıp kendi bayi ağınızı oluşturabilir ve kendi bayilerinizin otomatik olarak smslerini gönderip sistemin başında bile beklemeden para kazanabilirsiniz.

Peki ben bu işten ne kazanarım derseniz basit bir hesap:
1 yıl sürece 1 milyon sms satabileceğinizi düşünelim. 1 Yıl 365 gün yani günde ortalama 2700 sms atmanız gerekiyor. 1 milyon sms şu an 22000TL 'dir. Peki vodafone 35+15TL lik faturalı hattında 1 ayda 100bin sms atabileceğinizi ve 12 ayda 1.200.000 bin sms atabileceğinizi ve bunun sadece 1 yılda 55*12=660TL mal olucağını biliyormusunuz. Kar %kaç bin peki bu kampanya bitti dediğinizi duyuyorum burda zaten sistem dediğim gibi tüm gsm operatörlerin kampanyalarını hatasız kullanabilmekte

Sistem Fiyatları;
Toplu Sms Sitesi : 500 TL opsiyonel
Toplu Sms Programı : 600 TL
Gsm Modem : 200 TL (Kendi üretimimiz)
Ek Lisans : 200 TL ( 1. modemden sonraki her modem de alınır.)

Sorularınızı burdan veya PM 'den yapabilirsiniz.

www.smsgonder.net
Toplu Sms Sistemleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5