Toplu SMS

toplusms

0
İyinet Üyesi
Katılım
17 Temmuz 2013
Mesajlar
70
Reaction score
0
21. Yüzyılın En Önemli İletişim Aracı Toplu Sms

Hepimizin bildiği gibi toplu sms 21. Yüzyılın en etkili ve en önemli iletişim araçlarının başında gelmektedir. Her yeni gün daha da önem kazanan müşteri ve hedef kitle ile doğru ve zamanında iletişim olgusu nedeni ile bilişim teknolojileri farklı çözümler bulmaya itmektedir. Günümüzde de en geçerli iletişim araçlarının başında internet ve cep telefonları gelmektedir. Bu iki iletişim aracını harmanlayarak birleştiren toplu sms servisimiz ile müşteri ve firmalar arasında en hızlı ve en ekonomik iletişim köprülerinin kurulmasını sağlıyoruz.
Hemen her kısa mesajın en az bir defa okunduğunu göz önünde bulundurduğumuzda Toplu sms gönderme hizmetlerinin bugün diğer birçok kitlesel iletişim aracının çok önünde tanıtım ve reklam aracı olduğunu kolaylıkla görebiliriz.
Promosyonların, kampanyaların, organizasyonların kitlelere duyurulması, taksit, ödeme ve kayıt yenilemenin yanı sıra gelinlik siteleri gibi yerlerde prova tarihinin, indirimlerin ve yeni ürünlerin de müşterilere duyurulması aşamasında müşterilerin nezdinde kalite imajının yükseltmesini sağlayacak farklı hatırlatmaların yapılması toplu sms gönder sistemleri ile mümkün olmaktadır. Hemen her alanda iletişimi kolaylaştıran en önemli araçlardan biri toplu sms gönderme sistemleridir.
Firma ve kurumların yaşamını kolaylaştıran ve kitlelere an itibari ile ulaşmalarını sağlayan toplu sms sitemimiz ile zaman ayarlaması yaparak mesajlarınızın dilediğiniz tarihte alıcılarına ulaşmasını sağlayabilir, mesaj sayısı kotasına takılmadan dilediğiniz kelime sayısında mesaj göndermenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst