İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toptan Adwords Hesabı Bulunur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

Hannibal

Misafir
niye fiyatı yazmadıgının sırrını açıklar mısın ?

F

fatihhk

Misafir
adı üstünde sır bu açıklanırmı öyle ulu orta yerlerde...

H

Hannibal

Misafir
sen kendini yeterince baltalıyorsun bu satış taktiğinle zaten

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hannibal uzatmaya gerek yok bence, arkadaş bana pm atmıştı ilk sorduğumda, msndede konuştuk zaten, fiyat teklifinide orda yapmıştı.

S

serkanus

Misafir
neden burda herkes gibi 1 adet şu kadar 5 adet şu kadar 10 adet şu kadar demiyosun.
zaten herkes birbirine bir PM uzaklıkta yani herkese ayrı fiyat versen bu çabuk bulunur bu riski almak mantıklı olmaz.

herkese ayrı fiyat vermiyosan da burda vermemenin anlamı ne ?

beni aydınlatır mısın rica etsem

F

fatihhk

Misafir
siz neden bu kadar takıldınız bu fiyat mevzusuna onu anlamadım bende.
beni aydınlatırmısınız demiyorum.zaten baya aydın durumdayım.
sınırları zorlamayalım.mal benim istediğim gibi istediğim fiyattan satarım. herkes gibi buraya yazmıyorum herkes gibi değilim cinslik yapmak istiyorum varmı itirazınız???

F

fatihhk

Misafir
müşteriye ne kadar nazik olduğumu müşterilere sorabilirsiniz.
sizin gibi çomakçılara naziklik bi yere kadar. bunu ilk sayfadan başlayıp tüm mesajları okuyarak anlayabilirsiniz.ben mi nazikmişim yoksa bana yapılan bir terbiyesizlikmi varmış....

ayrıca mesajlarınızla konumu üst sıralarda tuttuğunuz için çok teşekkür ederim:)

H

Hannibal

Misafir
müşteri olarak bana sorarsan senin gibi bi satıcı görmedim. ama bizim insanımız alışmış lan diyenlere abi demeye. eminim lan dediğin adamların hepsi sana şimdiabi diyodur.

gerçi bu tavrınla müşterilerinin oldugunu sanmiyorum ama neyse.

medeniyetten haberin yok sanırım. ama ögrenmeni tavsiye ederim. senin gibi milyonlarca insan var sokakta. her yer senn gibiler yüzünden varoş olmuş ama yazık yanlış adamlara özeniyosun.

F

fatihhk

Misafir
müşteri olarak bana sorarsan senin gibi bi satıcı görmedim. ama bizim insanımız alışmış lan diyenlere abi demeye. eminim lan dediğin adamların hepsi sana şimdiabi diyodur.

gerçi bu tavrınla müşterilerinin oldugunu sanmiyorum ama neyse.

medeniyetten haberin yok sanırım. ama ögrenmeni tavsiye ederim. senin gibi milyonlarca insan var sokakta. her yer senn gibiler yüzünden varoş olmuş ama yazık yanlış adamlara özeniyosun.

İnsanlara saldırmanın en kolay yolu kişisel ithamlarda bulunmaktır.
Size sizin dilinizle cevap vermeyeceğim. Bunuda yine sizin için yapıyorum.
Ne demek istediğimi zamanla anlayacaksınız. Benim neden "varoş" olduğumu değilde varoşların neden varolduğunu tartışalım. Yada sokaklardaki milyonlarca insan neden "yanlış" yolda. Onları bu yola iten sebepler neler?
Bunları neden söylüyorum...
diyelimki ben varoşum, diyelimki yanlış insanlara özeniyorum, diyelim ki medeniyetin "m" sinden bile haberim yok.... ve böyle olduğumu bende dahil buradaki herkes kabul etti... bunun bize sağlayacağı fayda ne olacak? hergün arabalarımızla yanından geçtiğimiz gecekondular ne olacak? istiklal caddesinde tiner çekip "yanlış yöne" giden milyonlarca insan ne olacak? dedesinin uğruna canını feda ettiği topraklarda kardeşine kurşun sıkıp dedesinin mezarına kan akıtan adamlar ne olacak? ........

ne alaka diyebilirsiniz. siz bu milyonların üzerine kendinizce bir büyüteç tuttunuz ve beni gördüğünüzü söylediniz bense diyorumki büyüteç görme alanımızı kısıtlar önemli olan büyüteci kaldırıp herşeyi bir bütün halinde görmek ve eğer bir yanlışlık varsa bütünü düzeltecek çözümler bulmak gerekir.
bunu sinek-bataklık örneğiyle somutlaştırabilirsin. beni sinek olarak düşünebilirsiniz önemli değil:)
şimdi benimi öldüreceksin bataklığımı kurutacaksın?
sinek öldürmek kolaydır, herkes yapabilir ve eğer sinekleri öldürmeyi seçersen illa ki günün birinde ya sinekliği ensende hissedersin yada bataklık seni yutar.
ama çoğu kimse bataklığı kurutmayı seçmez, sizin belirttiğiniz "yanlış" olan yola gidenleri kolundan tutup doğru yola çekmez. neden çünkü zordur, çaba ister, teknik ister, tecrübe ister vs... bunlara sahip olamayıncada kendisini yutmaya başlayan bataklığın içinde bi yandan debelenir bi yandan da bataklığı kurutmaya gelenlere çamur atar...
çamur atanları hoşgörür elimi uzatırım ama yüzüme tükürenler için yapabileceğim tek şey bataklığı onları yuttuktan sonra kurutmaktır......

Bu başlıkta yazılan hiçbir mesaja -adwordsle ilgili olsun, olmasın- cevap verilmeyecektir.
Adwords hesabı almak isteyen arkadaşlar PM ve MSN ile iletişime geçebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5