İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır TOPTAN ÇORAP ALINACAKTIR TOPTAN ÇORAP SATICILARININ DİKKATİNE

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Bu yazıyı belki, internette gezinen çorap üreticileri okuyup benimle iletişime geçebilir.

ya da çevrenizde çorap satıcısı üreticisi varsa siz de aracı olup ufak bir kar elde ederek benimle iletişime geçip alışveriş yapabilirsiniz.

toptan ilk etapta 100-200 düzine erkek çorabı alınacaktır.eğer anlaşılırsa 3 günde bir en az 500 düzine alımlara devam edilecektir.
birinci kalite ikinci kalite ve parti malı ürünlerin detaylı açıklaması ve ücretleri hakkında bilgiyi mail olarak adresine gönderebilirsiniz.ya da konu altına yazabilirsiniz.böylesi daha iyi olur.

aynı zamanda çevrenizde üreti olup da tavsiye edebileceğiniz ürünler hakkında tekliflere açığım.

sayın adminler yanlış yerde sanırım ama doğru yeri bulamadım.uygun görürseniz doğru yere taşıyabilirsiniz.

SapkaliCocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarın yada pazartesi günü detaylı bir mail sizin tarafınıza gönderebiliriz.Toptan Çorap satışı için.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Bir ara bizde almıştık . Aracılık gibi bişeydi ama bin pişman olduk .Netten almanızı hiç ama hiç tavsiye etmem yada önce malı görüp sonra ödeme yapın eger bu teklifi kabul eden bir firma bulursanız. Yada yakın yerden gidip görüp öyle alın .Kapıda ödeme bile olmasın mümkünse ;)

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Hatta o firmanın adını vereyim özelden özellikle onlardan uzak durun

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
haklısın hocam.ben zaten teklif gönderenlerin üretici olup olmamalarına bakıyorum.üreticilerse eğer adres bilgileini alıp yerinde görmeyi düşünüyorum.zaten burdan almayı düşündüğüm için açmadım konuyu. iyinet sağolsun açılan özgün yazılar ilk sıralarda çıkıyor.çorap üreticileri falan görür belki iletişime geçer diye açmıştım konuyu.

ayrıca öğrenmek isterim o firmayı ya da satanları.teşekkür ederim ayrıca.

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Rica ederim :) Adını tam anımsayamadım ama gerekli bilgileri yolladım .Hangi il vs ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5