İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Torrent'te Dünya Rekoru Türkler Tarafından Kırıldı!

Beo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Torrent
günümüzün en popüler P2P (Paylaşım) sistemidir.
Bir tracker (paylaşım sitesi) tarafından kontrol edilir ve üyelik sistemiyle çok yüksek hızlarda paylaşım sağlanır.

Şu ana kadar en büyük torrent rekoru , daha önce buradaki makelede belirttiğimiz gibi 2010 Dünya Kupasındaki tüm maçları içeren 746.70 GB boyutundaki dosyaydı.

04.04.2011 tarihinde Leechturk sitesinde mustafa58 rumuzlu arkadaş tarafından sunulan “1080p (Full HD) Filmler DUAL BoXSet” adını taşıyan torrent dosyası 846.30 GB‘lık boyutu ile rekoru kırmış oldu.

Böyle bir başarıya imza atan Leechturk sitesine ve mustafa58 nickli arkadaşa başarılar dileriz.

Torrent'te Dünya Rekoru Türkler Tarafından Kırıldı!

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ben saniyede 3 mb hizla dosya indiyorum.. yurt disinda net hizi oyle hizliki inanmak mumkun degil. ah ulan ah istanbulda rapidshareden film indiriyorum 3 gunde inmezdi ne gunlerdi be simdi ekle linkleri hayvan gibi net super bilgisayarlar netin anasini aglatiyorum banamisin demiyor :)

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
tanidigim bir alman var adamin hayati pc basinda geciyor :) habire film indiriyor gecen bulurey film indirmis her parti 200 mb yaklasik 300 part indirmis birde diyor bak filme dedim bunu buraya ekleyen insan olamaz indiren zaten insan degil pc basinda adam gece gunduz panjurlar inik karanlikta ya film indirir amcam yada oyun bazen kulakligin kablosu cikar bakarsin gecen yarisi bum bom sesler bina ayaga kalkicak sanki :)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
tanidigim bir alman var adamin hayati pc basinda geciyor :) habire film indiriyor gecen bulurey film indirmis her parti 200 mb yaklasik 300 part indirmis birde diyor bak filme dedim bunu buraya ekleyen insan olamaz indiren zaten insan degil pc basinda adam gece gunduz panjurlar inik karanlikta ya film indirir amcam yada oyun bazen kulakligin kablosu cikar bakarsin gecen yarisi bum bom sesler bina ayaga kalkicak sanki :)

o adamda uçmuş artık o kadarda degil :)

People

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben saniyede 3 mb hizla dosya indiyorum.. yurt disinda net hizi oyle hizliki inanmak mumkun degil. ah ulan ah istanbulda rapidshareden film indiriyorum 3 gunde inmezdi ne gunlerdi be simdi ekle linkleri hayvan gibi net super bilgisayarlar netin anasini aglatiyorum banamisin demiyor :)

sırf şu net hızı yüzünden avrupayı seviyorum bende download hastasıyım ama net izin vermiyor çok kısıtlı oluyor malesef

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bizim kıracağımız rekorda böyle olur zaten sanal alemde :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
daha eveli gün indirdim 15 gb ı
torrenti seviyorum

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Zaytung da haberlerde geçen bir altyazı vardı "Flash Haber: Türkiye ilk defa internette yapılan bir anketi kaybetti" diye, o geldi aklıma :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5