İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Toshiba laptop - PayPal ödeme kabul edilir.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hayır tabii ki.
Bende buna diyorum ki, Eti'de bisküvi yapıyor Ülker'de. İkisinin içindede buğday var. Neden fiyatları aynı değil? :)

İyi çalışmalar

:D esprisine gülerim ama dediğimle alakası yok pek.
Ben ayrı olarak yorum yaptım siize ve ayrıca toshibanın farklı bir çift çekirdekli modelini koydum.

Aynı ürünü alıp topluolar tarzındaki yorumuma gelince,
isterseniz deneyin.alın bi tane hp yi parçalayın.Tüm ürünlerin markası farklı.Sadece kasayı HP üretmiş.Ve sadece HP markasına adam yığın para alıyor mesela..Ama buna sağladığı garanti servisleride dahil.

Bir LG nin sağladığı servisle SONY ninki kıyaslanamaz tabi.Ben kullanılabilirliğini anlatmaya çalıştım.

Neyse iyi satışlar

L

LifeNIC~

Misafir
:D esprisine gülerim ama dediğimle alakası yok pek.
Ben ayrı olarak yorum yaptım siize ve ayrıca toshibanın farklı bir çift çekirdekli modelini koydum.

Aynı ürünü alıp topluolar tarzındaki yorumuma gelince,
isterseniz deneyin.alın bi tane hp yi parçalayın.Tüm ürünlerin markası farklı.Sadece kasayı HP üretmiş.Ve sadece HP markasına adam yığın para alıyor mesela..Ama buna sağladığı garanti servisleride dahil.

Bir LG nin sağladığı servisle SONY ninki kıyaslanamaz tabi.Ben kullanılabilirliğini anlatmaya çalıştım.

Neyse iyi satışlar

Merhaba,
Tabii lütfen bunu kişisel algılamayın ama, her parçayı civatasına kadar üreten bir firma yok malesef. O yüzden basit bir örnek vermek istedim. Ama yinede Mercedes'in 2 farklı modelini arasında şu kadar fiyat var diye kıyaslamak yanlış bence :=)

İyi geceler

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Stok sayinizi ogrenebilirmiyim ? Teslimat suresini / sartlarini vede firma adresinizi, urunu ofisinizden alabilmemiz mumkun mu ? paypal degilde taksit secenekleriniz uygun geldi.

L

LifeNIC~

Misafir
Merhaba,
Elbette. Şu an stokta 27 adet görüyorum, teslimat elden olursa max 3 saatte, ürünümüzü ofisimizden alabilirsiniz Kadıköy'deyiz. Telefon numaranızı PM gönderebilirseniz, Mustafa bey size ulaşacaktır.

İyi geceler dilerim.

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oo super, kendim icin deil, istanbul'a surekli gelip gien bir abim var o ilgileniyor. Firmanizin acik adresi adi, telefonu ve orada gorusebilecegimiz yetkili kisinin adini soyadini verirseniz cok sevinirim. Birde sakincasi olmazsa sizi refere edeceğiz. Adınızı da alabilirmiyim. P.M. olarak yollayabilirsiniz.
Kolay gele

L

LifeNIC~

Misafir
OEM kısmına ait bilgiler PM kutunuza gönderilmiştir.

İyi çalışmalar dilerim

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Toshiba Cok Guzel Ama Tr Deki Fiyatlar Baya YukSek
Ben Burda Bir Toshiba Sordum 3.050 $ En Son Dediler.
Benım Kuzen Dubaiye Gİtti Aynı Markadan Bana 1.660 $ Gtirdi .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5