İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tövbe tövbe diyeceksiniz

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beles_Org' Alıntı:
Bence dahiyane bir fikir! Bende karacaahmet mezarlığını internete taşımak istiyoyorum ama o kadar resmi hangi sunucuya koyacağımı bilmiyorum.

www.islamahlaki.net özel üyesi olarak ( admin ) belki ilgileniriz ama bana bu uygulama şaçma bir o kdarda enterasan geldi.:):)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
innasabirin arkadaslar yok biz sanalı abarttık sanırım.. hosmuyum bosmuyum muhabbetine dondu ölülerimizin mezarlarınin fotoları bile internette yok yok en kısa zamanda bi mevlut okutmak lazım.. töbe töbe bu ne ya dinayet nasıl izin vermiş..

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mexut' Alıntı:
innasabirin arkadaslar yok biz sanalı abarttık sanırım.. hosmuyum bosmuyum muhabbetine dondu ölülerimizin mezarlarınin fotoları bile internette yok yok en kısa zamanda bi mevlut okutmak lazım.. töbe töbe bu ne ya dinayet nasıl izin vermiş..
diyanetin izin vermesine gerekh yokh aynı zamanda kabristanlarda resim çekilemez diye bir kanun yoktur ama bunu yapanlara ALLAH akıl fikir versin :):)

GuLSehri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslarin msglari konuya yaklasimlari cok komik valla guldurdunuz:))
ama muslumanlik sartlarimizida bu kadar basite almakta cidden komik ve aci bir durum..hersey yerli yerinde guzel ve dogrudur..gurbettede olsak gidebildigimizce gidip duasini okumak daha dogru..aslina bakarsaniz evde , is yerinde oturdugunuz yerdede dua etseniz yerini bulur illaki basinda etmesi gerek degil ama..internet aleminede bulastirmanin bir alemi yoktu..
:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi