İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tr100 scripti

C

constantine

Misafir
Elimde tr100 ve elmasguensins criptleri var ama ikiside dandik. Tavsiye etmiyorum. Tr100 'un databasesi bile var sitelerle beraber :d

M

muzikportal

Misafir
Ben dedim kodlara bakıldığında iki site sahibi arkadaşlar diyor :) Hemen suçlamayın. Adamlar burada online sürekli görüyoruz haylen suçluyorsunuz. Insan bi bekler gelsin bi iki kelime birşeyler yazsınlar.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Şu an piyasada dolaşan scriptler 2 sene önceki ilk versiyonları.
script yapımcısı, scriptini birine satmış. adamda reseller bir hostinde
yayınlamaya başlamış, reseller hosting sahibi scripti çalıp başkalarına vermiş
scripte w.areze düşmüş.
olay bundan ibaret.

ben yazılımcısından yeni versiyonunu aldım sitemde kullanıyorum ve de çok memnumum, herşeyi adminden yapıyorum.
yapımcısı arkadaşta her türlü desteği bana sağlıyor şu an.
fiyatı 75 milyon TL.

www.gitme.net/php/sayfacom/ <---demosu burada

benim kullandığım sitede:
www.evciltoplist.net

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah aşkına bu ne kargaşa ya. Bu script bana da lazım. İslami siteleri toplamak istiyorum ben de.

Ama kimdeki sahte kimdeki asli belli değil. Kura mı çeksek nasıl?

S

SoruForum.Com

Misafir
yaw bu scriptlerin lisanssızenmis versiyonları dolanıyo ortada lisanslı alıcam diye ***** scriptleri almayın sora bence dikkatli olun

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
arkadaşlar bu scriptin ilk versiyonunu birine satılmış. adamda reseller hosta kurmuş **** hostcu da v a r e z e vermiş. piyasada dolaşan script o, açık dolu, dandik versiyonu...
piyasada dolaşan scriptin okubeni dosyasındada zaten gitme.net yazıyor!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi