İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tr1servers.com nasıl

Smyrna

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kardeş neden her cümlenden sonra ..! yapıyosun onu anlayamadım. selam versen ünlemmi koyuyosun :)

T

TR1Servers

Misafir
Ünlem işareti el alışkanlığı olmuş artık. Nasıl msn messenger'da ESC bir çok kişide el alışkanlığı ise bendede bu var el alışkanlığı ..! Yani dikkat ede ede onamı dikkat ettiniz :D

E

emrearslan87

Misafir
artık bende müşterisiyim çok iyi bi insan yüzyüze görüştük çok yardımcı oldu bundan sonra bizde bu firmayla çalışıyoruz

A

Amanha

Misafir
benim bi arakdaşım almıştı turka.org un sahibi memnun kalmadı 1hafta deneme açmış sanırım siteye pek erişim olmamış galiba ilk başlarda server güvenliğini pek oturtamamış şuan nasıl bilmiyorum yorumlara bakılırsa iyi gibi her firmada çıkabilir aksaklık :)

iyi çalışlmalar

Ve ek olarak söylemek istediğim bence fiyatları aylık yaparsan daha çok müşteri kazanırsın

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaLLa aksakLık her yerde çıkabiliyor bende isim vermek istemiyorum şirketinde çalişan 2 kişiyi tanıdığım halde reselleri 1 yıllık ödedim alalı 1 ay oldu valla 1 milimini dahha kullanamadım o yuzden Bu ark tanimiyorum ama realden taniyanlar iyi biri dedikten sonra fırsat verilmeli en azında ilgi alaka vardır belki teknik sorun illaki oluyor Dabiki

L

LNWServers

Misafir
Katılıyorum sonuçta bunlar makina ne zaman neyin olacağı bilinmiyor, biz bunlar karsısında önlem alarak bu problemleri en aza indirebiliriz. Mesela düzenli yedek almak yapılması gerekenleri başında gelir bence .

FB-DeViL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TR1Servers' Alıntı:
Bakın şimdi, yıllık alıcak kadar iyimi demişsiniz..! Reseller müşterilerimizin hepsinden yıllık ödeme aldık eğer bırakıp gitseydik şimdiye kadar giderdin değil mi ??

şimdi yoksun ortalıkda ?

TR1Servers' Alıntı:
Nedense bizim adımıza açılan her konuda illaki ters tepki alıyoruz bende bunu anlayamıyorum..!

Saygılarımızla..!

eeee birader senin geçmişin temiz değilki

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öylesine bakarken buldum.

Merhaba;

Ben, Ahmet Remzi TANRIVERDİ yaklaşık 1 sene yakın kendi uğraşlarım ile grafikerlik ve web tasarımı ile uğraşıyorum 7 ay gibi bir süre bir matbaa'da grafikerlik yaptım. Daha yeni işi bırakmak zorunda kaldım, almış olduğum ücretin az olması ve ssk olmamasından dolayı çıktım.

Kullandığım Programlar ve Bilgi Derecesi; (8 Üzerinden)

Örnek olarak site kendi sitemi verebilirim. www.istanbulteknik.net

CorelDRAW : 5
FreeHand : 6
Photoshop : 6

İletişim Bilgileri;

Mail: [email protected]
Tel.: 0538 856 00 06

Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim

http://72.14.203.104/search?q=cache...opic=5142+REMZİ+TANRIVERDİ&hl=tr&ct=clnk&cd=5

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5