İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRABZONSPOR ZAFER YELEN İLE ANLAŞTI

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trabzonspor, Uzun Süredir Transfer Etmek İstediği Almanya'nın Hansa Rostock Takımının Gurbetçi Oyuncusu Zafer Yelen ile Anlaşmaya Vardı.

trabzonspor-zafer-yelen-ile-anlasti_b.jpg
Trabzonspor, uzun süredir transfer etmek istediği Almanya'nın Hansa Rostock takımının gurbetçi oyuncusu Zafer Yelen ile anlaşmaya vardı.

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Zafer Yelen'in kulübüyle yaptıkları görüşmelerin olumlu sonuçlandırdıklarını belirterek, bu futbolcuyla 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Hacısalihoğlu, Zafer Yelen'in yarın Trabzon'a gelmesini beklediklerini kaydetti.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Ersun yanal milli takımda görev yaptığı zaman bu gurbetçileri işi gereği sürekli izliyordu, hepsinin büyük gelişim göstermesini beklemek hayal olur, 2-3 ü kendini iyi geliştirse yeterli bir sayı bence.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim anlamadığım gugılda zafer yelen diye aratınca bu model çıkıyo

37418.jpg

Üstteki resimdeki hangisi bu şimdi? Ben ikisini de benzetemedim, bir de biri oysa diğeri kim, resim çekiliyo diye mi gelmiş? :p

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu kadar parayı nerden buldu trabzon,futbolcular elinde patlamaz inşallah.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
bu kadar parayı nerden buldu trabzon,futbolcular elinde patlamaz inşallah.
14bin kombine satıldı, daha fazla klüp ürünleri satılıyor gelirler iyi ama harcananın yarısı kadar değil, bu kadar parayı nerden buluyorlar:
Sadri Şener işi biliyor, herkesle iyi geçiniyor.
Alttaki yazı sadece bir parça ama herşeyin göstergesi
Başkan Şener Trabzon'un 2–3 fabrikasından birinin Çimento fabrikası olduğunu belirterek” Şehirdeki en büyük fabrikalardan birisi orası. Ancak daha Bismillah'ı yok bize. Bugüne kadar da bizi Trabzon'da bir kez bile aramayan da onlar. Bir gün bile gelip başkan Biz ne yapabiliriz demediler. Ancak Fabrikayı Bordo-Maviye boyatıyorlar. Ben orayı Bordo –Maviye boyayın mı dedim. İzin aldınız mı ?O benim Patentim değil mi?. Kimden izin aldılar..Bugüne kadar onların bize tek bir katkıları olmadı. Buraya gelip nezaket ziyaretinde bile bulunmadılar. Niye bizden randevu talebinde bulunmuyorlar. Niye gelip görüşmek için randevu almıyorlar.

Trabzonspor bir üst kimlik. Onlarda buraya gelip biz nasıl katkı yaparız diye sormalılar. Ben kimseden karşılıksız bir şey istemiyorum. Borç da istemiyorum. Biz aldığımızın karşılığını veririz.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yeni sezonda trabzonspora başarılar dilerim,

( şampiyon samsunspor :) )

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ersun hoca Türkiyede en sevdiğim teknik adamdır :) takımı baştan yarattı resmen inşallah istediği gibi gider, Trabzon 4. büyük ünvanını korur...

(Şampiyon Fenerbahçe:D)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5