sohbet odaları

Trakya Bölgesinde Otomatik Kepenk Sistemi Personel Alımı

alisahinoz

Yasakli Uye
Bilgiler
Katılım
27 Temmuz 2011
Mesajlar
60
Reaksiyon
0
Puanları
0
Yaş
31
148 Aydır Üye
Firmamıza Personel Alınacaktır.Personel Listesi

Montaj usatı
sekreter
pazarlama
boya ustası
muhasebeci


Başvurular Siteden Yapılmaktadır.
Site Adresimiz http://europakepenk.com

Firma Hakkında

Firmamız Otomatik Kepenk Sistemleri üretim, montaj ve servis hizmetleri vermek üzere kurulmuş olup, kendi markamız olan Europa Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri ile sektöre yeni bir soluk ve daha yüksek kaliteli ürünleri kazandırmayı hedeflemiştir.

Firmamız Çerkezköy,Tekirdağ,Kırklareli,Edirne,Silivri,Trakya Bölgelerinde Ağırlıklı Olarak Hizmet Vermektedir.
Ürünlerimiz, hammadde kalitesi ve yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyim ile, piyasada haklı bir saygınlık ve bilinilirliğe ulaşmıştır.
Misyonumuz, Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini Dünya standartlarında karşılayarak müşterilerimizin, ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak, amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirerek ekonomiye katkıda bulunmaktır.
Vizyonumuz; Sektöründe lider, İmalat, Satış ve Satış sonrası hizmetlerde müşteri odaklı yaklaşımla mükemmel hizmeti sunmaktır.
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst