İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Trendbilim.pro güncelle kazan

devotion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş hayatımdan dolayı siteyle ilgilenemedim belli bir zaman sonra tekrar toparlamak içinde bir çaba sarf etmedim ben satın almak istiyorum diyen tarafıma pm atsın bu fiyatı verebilirim diye satayım gitsin.

Aram motorları vs ban yoktur hosting süresi bir ay sonra bitecektir günlük hiç veri girilmemesine rağmen 300 kişi giriyor benim için artık bir şey ifade etmiyor site satın almak isteyen ulaşssın.

abakbigank

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük 300-500 1000 ne güzelde yazıyo elindeki siteyi satmak isteyen satıcılar. Yahu biriside analystic raporu koymuyor. Kusura bakma amacım konunu baltalamak değil ama raporları koyarsan hangi kelimeden hit geliyo günlük dediğin gibi 300 var mı bunları gosterebilirseniz ilgilenebilirim.

devotion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük 300-500 1000 ne güzelde yazıyo elindeki siteyi satmak isteyen satıcılar. Yahu biriside analystic raporu koymuyor. Kusura bakma amacım konunu baltalamak değil ama raporları koyarsan hangi kelimeden hit geliyo günlük dediğin gibi 300 var mı bunları gosterebilirseniz ilgilenebilirim.

Alıcı olarak sizde haklısınız kabul ediyorum fakat öyle ince detay bakacak kadar artık kendimi keyifli hissetmiyorum istersen vereyim cpaneli gir bak neye bakacaksan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5