TrendWP ile sattıkça kazan

Keçeli

0
İyinet Üyesi
Katılım
8 Şubat 2004
Mesajlar
132
Reaction score
1
banner.jpgTrendWP olarak çalışmalarımızı hızlı ve daha ileriye götürecek şekilde halen devam etmekteyiz. Bu konuda temamızı yapıp artık bir köşeye geçmek yerine daha kaliteli hizmet sunmak, bizler gelir elde ederken başkalarında kazanç elde etmesini sağlayacak yeni yollar aramaya başladık. Bu konuda öncelikle tema satışında kazan kazan modeli uygulayacağımızı belirtmiştik. Ve şimdide tema yapımcısı değil de pazarlama yeteneğine güvenen arkadaşlara uygun bir çalışma için yine farklı kazan kazan modeli sunuyoruz.

Artık temayı sizin referansınız ile satıldığında sizlerde kazanacaksınız. Bunun için yapmanız gereken basit. Sadece temayı satın alan kişiye, size verilece sayfadan sizin isminizi seçmeniz. Bu sayede sizde satış başı komisyon alacaksınız. Bu sayede eğer aktif blogunuz varsa ya da forumlarda konu açarak o kişileri yönlendirerek satıştan kazanç elde edebilirsiniz.

Tabiki kazanç elde etmeniz için bazı şartlar olacak. Bunlar sadece bu işte ciddiyeti sağlamak için ilk başta belli bir kota sınırımız var. Bu kotayı dolduran kişilere ödeme yapılacak daha sonrasında bu sınır ortadan kalkıyor. İlk başta min. 2 satış yapıldıktan sonra ödeme yapılacak. Daha sonrasında teker teker satsa dahi satış olur olmaz o satıştan komisyonu hesabına gönderilecektir. Yani her 2 satışta değil sadece ilk satışa başladığınızda en az 2 adet saış yapmanızı istiyoruz.

Bunun dışında ödeme olarak şu şekilde komisyon alacaksınız;

Toplam satışınız:

1-5 arası ise x 15 TL

6-10 arası ise x 20 TL

11-15 arası ise x 25 TL

16 ve üstü ise x 30 TL

Örnek verirsek; A kişisi müracaat etti ve kendisinin min. 2 adet satacağını söyledi. Bundan sonra biz ona ref adını vereceğiz ve artık satış konularını vs. kendi hazırlayıp vs. satışını yapacak. Satın alanlara bizim verdiğimiz adresteki formda onun ismini seçerek satışını yapmış olacak. Satışları 2 adet oluncada ilk olarak 30 TL alacak. Ondan sonrada her tema satışı başına 15 TL alacak. Yani tekrar bir 2 adet satması gerekmeyecek. Toplam satışı 5 oluncada artık komisyon artacak. 6. temasını satmışsa eğer bu sefer o satıştan anında 20 TL alacak.

Peki bu sistemi niye biz açtık?

Çünkü bir çok arkadaşımız bize hem bu şekilde müracaat etti ve bizimde aklımızda bu fikir olduğundan yine sizlerin isteği doğrultusunda uygulayalım dedik. Şu var ki yakında temalarımızın sayısı artacak çünkü şu anda başka temalar üzerine çalışıyoruz ve eğer satış sayınız artarsa ve yeni eklenen temalarla satış yapmanız kolaylaşacak. Özellikle haber sitesi olan bir kişi bunun reklamını yaparak bir haber temasını rahatlıkla satar düşüncesindeyiz. Bu şekilde anında ödeme alacağınız ve sizi yormayacak bir sistemle kazanç elde edebilirsiniz ?

Nasıl başvurabilirsiniz ve ne yapmanız gerekli ?

iletisim [ @ ] trendwp.com adresine aşağıdaki konuları doldurup bize mail atmanız gerekiyor. Biz inceleyip size geri dönüş yapacağız.Tahmni satış yapabileceğiniz rakam:

Satış yapmayı düşündüğünüz platform ( forum,blog,diğer vb. ):

Neden TrendWP.com satış ortaklığına katılmak istiyorsunuz:

Eklemek istediğiniz not:Soru ve görüşlerinizi bize mail atabilirsiniz.


TrendWP ile sattıkca kazan
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst