İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Trendyol siparişleriniz %25 indirim ile kapınızda!

abdulkadiryilmaz

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

Merhaba, ben Abdulkadir Yılmaz. 3 yıldır yürüttüğümüz E-Ticaret sektörüne bir son veriyoruz ve Trendyol üzerinde bulunan Elit hesabımız ile siz değerli üyelerimize istediğiniz ürünü %25 indirimli fiyata veriyoruz.

Nasıl %25 indirim sağlıyorsunuz?

3 yıldır içinde bulunduğumuz bir market olan Trendyol üzerinden 19.000+ sipariş aldık ve %97 müşteri memnuniyeti ile bu işi sonlandırıyoruz. Trendyol'un Elit ürün sağlayıcılarına tanımış olduğu fırsat olan istediğimiz ürünü %30 indirimli fiyattan alıp %5 pay ile size göndermekteyiz. Hala mı anlamadınız? Hemen örnek veriyorum; J&J markalı bir ürün beğendiniz, fiyatının 400₺ olduğunu varsayıyorum, biz ürünü 280₺'ye alıp size 300₺'ye gönderiyoruz. Sizin %25'lik, bizim ise %5'lik bir kazancımız oluyor. Minimum sepet tutarı 300₺ kabul edilmekte olup tüm ürünlerinizi 2-5 iş günü içerisinde kapınıza kadar gönderiyoruz.

Adımlar Nasıl İşliyor?
  • Sepetinizi, ürün link ve bedenleri olmak şartıyla Özel Mesaj aracılığıyla bize gönderiyorsunuz. Örneğin; https://www.trendyol.com/jack-jones/mont-alu-core-jacket, Beden : M​
  • Sepet tutarının %75 tutarını ve uygun ödeme kanallarını tarafınıza iletiyoruz ve sizden ad, soyad, telefon numarası ve teslimat adresi istiyoruz.​
  • Ödemenizi yaptıktan sonra ürünleri kendi depomuza sipariş ediyoruz.​
  • Ürünleriniz elimize ulaşır ulaşmaz, aynı gün içerisinde sizden aldığımız adrese gönderiyoruz.​

Uygun Ödeme Kanalları Nelerdir?

Ziraat Bankası, İş Bankası, Enpara, Papara ve BTC ile ücret gönderimi sağlayabilirsiniz, anlaşılan ticaretler sonrası ödeme bilgileri üyeler ile özel mesaj aracılığıyla paylaşılacak.

Elimizde hali hazırda hesaba tanımlı 97 adet indirim adedi var, bu sayı her ticarette güncellenecektir.

Aklınıza takılan herhangi bir şey için konu altından ya da özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

* İyinet üzerinden kimlik bilgilerimiz doğrulanmış olup hesabımız onaylıdır.

Trendyol_online.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5