İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

trextra

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Direk konuya girip hemen çıkacağım hatta konudan..

Artık moderatör değilim. Kimse sebep sormasın. Bir müddet forumada giremeyebilirim. Yoğun ve Stresli günler bekliyor beni ama umarım döndüğümde Sizlerde, Bende şimdi olduğumuzdan çok daha iyi bir durumda oluruz.

Herkes hakkını helal etsin. Doğrumuzla yanlışımızla bağışlayın bizi. ;)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Böyle bir olaya gerçekten iş için mi gerek duyuyorsun.

Edit: Böyle bir soruya gerek yoktu. :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bak mod'luğu bırakır bırakmaz kuralları çiğnemeye başlamış bile :p tek mesaj atsaydın ya :p şaka bir yana hallet her şeyi yine gel, sensiz eksik kalır forum..

M

MasterTR

Misafir
trextra dan bo$alan modluk yerine adayligimi koyuyorum

oylarinizi beklerim :)

M

MedyaGraf

Misafir
trextra dan bo$alan modluk yerine adayligimi koyuyorum

oylarinizi beklerim :)

yaw bi güle güle der insan :)
hemen koltuğa göz dikmeyin :p

trextra, sorunlarını çözmen ve tekrar aramızda olman dileğiyle kendine iyi bak ;)

(flood yapmak istemezdim vBuleltin sorun çıkardı edit yapamadım)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Direk konuya girip hemen çıkacağım hatta konudan..

Artık moderatör değilim. Kimse sebep sormasın. Bir müddet forumada giremeyebilirim. Yoğun ve Stresli günler bekliyor beni ama umarım döndüğümde Sizlerde, Bende şimdi olduğumuzdan çok daha iyi bir durumda oluruz.

Herkes hakkını helal etsin. Doğrumuzla yanlışımızla bağışlayın bizi. ;)

sen forumu bırakabilirsinde, forum seni bırakırmı bilmem.Bence burada olması gereken bir yöneticisin.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok sağolun hepiniz. Bir müddet buralardayım yine ama artık eskisi kadar giremeyeceğim için moderator olmak istemiyorum. Benim yerime daha yararlı olabilecek biri çıkar umarım..

Tekrar teşekkürler herkese..

D

Dot Net

Misafir
benımde banlanma olayımda benı savundugun için teşekkür ederim. her ne işin varsa umarım güzel şekilde neticelenir

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hep buralarda ol dostum, senin için herşey daha hayırlı olur inşallah.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Çok sağolun hepiniz. Bir müddet buralardayım yine ama artık eskisi kadar giremeyeceğim için moderator olmak istemiyorum. Benim yerime daha yararlı olabilecek biri çıkar umarım..

Tekrar teşekkürler herkese..

bence; modaretorlük sadece bilgi paylaşımyla olmaz.İnsanlara yaklaşım kullanılan üslup, ortamı yumuşatma ve müdahaleler çok önemli.Sende bu işi en iyi yapanlardansın.Bence gitmemelisin.Hem bak padişah gibisin daha gitmeden koltuk gidiyor elden :)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Trextra arkadaşım güle güle git güle güle gel ;) seni tekrar görmek isteriz buralarda

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben koltuk hastası biri değilim. Varsın giden koltuk olsun. Arkadaşlık görmek güzel. Tekrar teşekkürler hepinize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5