İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Trlist.gen.tr hata ?

E

eyciey

Misafir
Trliste bazen girdiğimde şu hatayı alıyorum. Ve çok sık karşılaşıyorum. Bu hata verince sayaçlarda çalışmıyor ve hitlerimizi saymıyor. O yüzden biraz güvenirliliğini yitiriyor bence.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Trlist.gen.tr bence daha yeni yeni yeni alışıor bence geleceğin en iyisi arasına girecek toplist herşey yawaş yawaş adamlar daha yeni sayılır ve ek ek şeyler yapıyorlar tabiki o sorunlarıda en kısa zamanda inş. düzeltirler.

S

sevdik

Misafir
bencede düzelir. Sitelerim uye olur boyle şeyler unutmayınki ara sıra iyinet de sorun yaşıyordu.

zirve100.com da hala sorunlar var olur boyle şeyler...

WebsuX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrList bence iyi gidiyor.Bazen hata veriyor ama normal dir.Herkes bazen sorun yaşar..Ayrica yakında sitede kaç kişi online oldugunu bile sayac kontrol panelden gorulebilcekmiş.Yeniliğe acik bi site..Kısa Zamanda Uzun Yol aldi..

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merak ettim trliste girince nasıl bir hata alıyorsunuz?

ahmet0011

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
listede bedava po_rno video açiklamalari var bunada el atmalar1 gerek.

K

kazanc11

Misafir
bir kes banada oyle bir hata cikdi 2 hafta once ama artik hata felan goremedim ama gayet iyi basarili bir site

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi