İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRsistem.Net Muthis Hosting Kampanyasi

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TRsistem.Net'ten reseller kampanyasi ile beraber ( http://forum.iyinet.com/reseller/12...mayacak-kampanyaya-goz-atmakta-fayda-var.html ) birde hosting kampanyasi baslamistir. Kullanici dostu yillik fiyatlar ile TRsistem.Net IPanel uzerinden hesaplarinizi otomatik acabilir ve tamamlanan odemenizin ardina aktif bir sekilde kullanmaya baslayabilirsiniz.

Kampanya Paketlerimiz ;

1GB ALAN 20GB AYLIK TRAFIK HOSTING KAMPANYASI

1000MB Web Alani
20GB Aylik Trafik

LIMITSIZ Domain Ekleme,
LIMITSIZ Sub-Domain Ekleme,
LIMITSIZ E-Mail Hesabi,
LIMITSIZ E-Mail Forwarder,
LIMITSIZ Mailing Lists,
LIMITSIZ AutoResponders,
LIMITSIZ MySQL Database,
LIMITSIZ Domain Pointers,
LIMITSIZ FTP Hesabi,

Ve diger tum ozellikleri ile birlikte ;

Yillik Yanlizca 5USD

5GB ALAN 50GB AYLIK TRAFIK HOSTING KAMPANYASI

5000MB Web Alani
50GB Aylik Trafik

LIMITSIZ Domain Ekleme,
LIMITSIZ E-Mail Hesabi,
LIMITSIZ Mailing Lists,
LIMITSIZ AutoResponders,
LIMITSIZ MySQL Database,
LIMITSIZ FTP Hesabi,

Yillik Yanlizca 15USD

10GB ALAN 100GB AYLIK TRAFIK HOSTING KAMPANYASI

10000MB Web Alani
100GB Aylik Trafik

LIMITSIZ Domain Ekleme,
LIMITSIZ E-Mail Hesabi,
LIMITSIZ Mailing Lists,
LIMITSIZ AutoResponders,
LIMITSIZ MySQL Database,
LIMITSIZ FTP Hesabi,

Yillik Yanlizca 25USD

Email ve Msn adresi : [email protected]

Telefon : 00 57 3017450197 (Kolombiya Merkez Hatti)

TRsistem.Net
Iyi gunler diler.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sorun halinde, size ulaşmak isteyen birinin Kolombiya'yı arayıp, yüklü telefon faturasına maruz kalacak olması kötü olsa da yine de başarılar. :)

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sorun halinde, size ulaşmak isteyen birinin Kolombiya'yı arayıp, yüklü telefon faturasına maruz kalacak olması kötü olsa da yine de başarılar. :)

Bir sorun halinde hic kimsenin godaddy yi arayipta yuklu telefon faturasina magruz kaldigini duymadim 15 yillik internet hayatimda :) ama konuyu belirtmeniz guzel oldu gerci linkini belirttigim reseller kampanyasi kisminda yazmistim postta kirlilik olmasin diye tekrar etmek istemedim. Oncelikle ticket sistemi uzerinden teknik destek veriyoruz ve telefondan daha hizli sekilde. Sonrasinda email uzerinden ya da msn uzerinden (bunu pek tercih etmiyoruz resmiyeti bulunmamakta) ancak telefonla gorusmek isteyen kullanicilar oldugu taktirde yuklu faturaya magruz birakmayip panelimize ilk kayit oldugu zamanki telefon numarasindan ya da daha sonradan bildirdigi numarasindan biz kendilerini ariyoruz. Daha once bazi forumlarda soru olarak sorulmustu benzeri seyler ama kisaca geceyim burda da, TRsistem.Net Turkiye haricinde 3 ulkeye 3 ayri lokasyondan ofis bazli hizmet veren uluslararasi bir kurulustur ve Turkiye'de kurulmus ya da daha sonrada resmi bir kayda gecmis bir kurulus degildir bu yuzden Turkiye'de ofisi, vergi levhasi, yer saglayici gibi belgelere Turkiye'de satis yapabilmek icin ihtiyaci yoktur. Yanlizca bu belgelere sahip olabilmek icinde icerisinde bir masa ve bilgisayar bulunan tek kisilik bir ofis acma geregide duymamaktadir. Kisacasi guven kelimesi akla geldigi anda kullanicinin kendi kararina her daim saygi duymustur. Konuyu actiginiz icin tesekkur eder iyi calismalar dileriz.

TRsistem.Net
Iyi gunler diler.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Siteniz açılmıyor, teknik bir problem olabilir, bilginize.

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteniz açılmıyor, teknik bir problem olabilir, bilginize.

Bilgilendirmeniz icin cok tesekkur ederiz ancak sitemiz yani trsistem.net domaini su anda aktif ve calisir durumda gordugun beyaz sayfa tasarimimizin degistirimesi asamasinda bizim tarafimizdan index olarak birakilmistir. TRsistem.Net online satislarini, kullanicilarin ticket ya da account kontrolu gibi islemlerini IPanel uzerinden yapmaktadir erisebilmek icin ;

http://www.trsistem.net/ipanel/order/

linkini takip edebilirsiniz.

Saygilarla,
TRsistem.Net
Iyi gunler diler.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sorun halinde hic kimsenin godaddy yi arayipta yuklu telefon faturasina magruz kaldigini duymadim 15 yillik internet hayatimda :) ama konuyu belirtmeniz guzel oldu gerci linkini belirttigim reseller kampanyasi kisminda yazmistim postta kirlilik olmasin diye tekrar etmek istemedim. Oncelikle ticket sistemi uzerinden teknik destek veriyoruz ve telefondan daha hizli sekilde. Sonrasinda email uzerinden ya da msn uzerinden (bunu pek tercih etmiyoruz resmiyeti bulunmamakta) ancak telefonla gorusmek isteyen kullanicilar oldugu taktirde yuklu faturaya magruz birakmayip panelimize ilk kayit oldugu zamanki telefon numarasindan ya da daha sonradan bildirdigi numarasindan biz kendilerini ariyoruz. Daha once bazi forumlarda soru olarak sorulmustu benzeri seyler ama kisaca geceyim burda da, TRsistem.Net Turkiye haricinde 3 ulkeye 3 ayri lokasyondan ofis bazli hizmet veren uluslararasi bir kurulustur ve Turkiye'de kurulmus ya da daha sonrada resmi bir kayda gecmis bir kurulus degildir bu yuzden Turkiye'de ofisi, vergi levhasi, yer saglayici gibi belgelere Turkiye'de satis yapabilmek icin ihtiyaci yoktur. Yanlizca bu belgelere sahip olabilmek icinde icerisinde bir masa ve bilgisayar bulunan tek kisilik bir ofis acma geregide duymamaktadir. Kisacasi guven kelimesi akla geldigi anda kullanicinin kendi kararina her daim saygi duymustur. Konuyu actiginiz icin tesekkur eder iyi calismalar dileriz.

TRsistem.Net
Iyi gunler diler.

Hocam yanlış anlama da sen kendini Godaddy ile bir tutuyorsan, hiç uğraşma bu işlerle. Bu arada siten yine açılmıyor ama Godaddy'nin ki açılıyor :) Ayrıca 15 yıllık internet deneyiminizle yani 1994'ten beri gelen tecrübenizle, Godaddy'den daha üstünsünüz. Buda ayrı takdir edilesi bir durum. :) Tekrardan başarılar dilerim.

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam yanlış anlama da sen kendini Godaddy ile bir tutuyorsan, hiç uğraşma bu işlerle. Bu arada siten yine açılmıyor ama Godaddy'nin ki açılıyor :) Ayrıca 15 yıllık internet deneyiminizle yani 1994'ten beri gelen tecrübenizle, Godaddy'den daha üstünsünüz. Buda ayrı takdir edilesi bir durum. :) Tekrardan başarılar dilerim.

:) bu forum uzerinde kullanicilarin yazi icerigi hic degismeyecek sanirim ama bende degismeyecegim ve bunada herkesin de bildigi cevabi yazacagim..

Ne firmamizi ne kendimi Godaddy ile bir tutmuyoruz bahsi gecen telefon konusunda ima edilmek istenen yurtdisi merkezli bir hosting firmasidir. Anlasilmasi cok cok basittir.

TRsistem.Net 'in bulundugu sunucu ve servisleri halen aktif ve bir onceki postum kadar onlinedir. 7/24 erisilebilir. Erisilemeyecegi durumlarda kullanicilarimizi mail ile bilgilendirmekteyiz. Internet ortaminda sorunlar hic bir zaman tek tarafli olusmaz ki bunuda burda ve ozellikle size karsi dile getirmem aslinda cok sacma birsey sadece cevap olsun diye yaziyorum..

15 yillik internet deneyimi kelimesi sahsima aittir. 1994 yilinda Prizma Net A.S firmasinda internet ile tanistim. Halen tanisikligim devam etmekte.

Godaddy'den tabiki ustun degiliz yoksa burada bu postunuza cevap yazmazdim. Ama cevap yazmaniza sebep olacak postu acacak kadar altindayiz Godaddy 'nin.

Basari dilekleriniz icin cok tesekkur ederim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5