İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRT'nin şaka programında şaka yapılan vatandaş, profesyonel oyuncu çıktı

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
649420_2.gif

Son günlerin en çok konuşulan programlarından biri TRT'de ekrana gelen "Bir Zahmet"... Programı yapan Gökhan Yıkılkan, programın son bölümünde bu kez arabası bozulan bir vatandaş kılığına giriyor. Ve yoldan geçen her şeyden habersiz vatandaşları çevirip başlıyor şakasını yapmaya. İzleyenler şakaya kurban giden vatandaşa kah gülüyor kah üzülüyor. Buraya kadar her şey normal. Anormal olan programda şaka yapılan her şeyden habersiz vatandaşın aslında profesyonel oyuncu çıkması. Gazeteciler.com'un haberine göre; Show TV'de yayınlanan Ezel dizisinin 9 Kasım Pazartesi günü yayınlanan bölümünde manavı canlandıran figüran, TRT'deki şakazedenin ta kendisiydi.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
demiştim ...
normal insan o şekilde davranmaz diye, hepsi benzer bişeydir...

sozen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu tarz programlar hep ajanstan çalışıyorlar, bunu bilmeyen yok ki zaten...

+ oyuncuya günlük yevmiyesini verip gönderiyor, ekran karşısında ise eline 5.000.-TL veriyor... Millette inanıyor.... Çok komik...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aynı kişi okan bayülgenin yeni filminde de oynuyor-muş.Kaynak: filmi izleyen arkadaşım:)

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hepsi degildir sanmiyorum. Peki bir kerede ben o programa ciktim ve parami alamadim diyen adam gördünüz mü?

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bende hep onu merak ederdim. Bize niye denk gelmiyor böylesi. Kendi içlerinden adamları neden çıkıp paramı alamadım desin ki ? Böyle olması daha çok kuvvetlendiriyor bu görüşü

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5