İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tartışma Trust Flow nedir ne değildir?

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Aslında bu konuda bir yazı hazırlayıp yayınlamayı düşünüyordum. Ama son zamanlarda yazıların okunup geçildiği, fazla araştırılmadığı ve uygulamaların yapılmadığını düşünmeye başladım. Çünkü yayınladığımız yazılara yeterince yorum almıyoruz. Makale yayınlamak forum üyelerini tembelliğe mi itiyor diye düşünmeye başladım :)

"Trust Flow" ne olduğunu inceleyin araştırın. Bu sorunun cevabını bulmanız bir aşama daha kaydetmenize yarayabilir...

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Çok sert olmuş bu konu :) Artık herkes paylaşılan bilgileri almayı daha çok seviyor, yeni konu açan ve yardımcı olmaya çalışan kişi sayısı minumuma düştü.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Trust Flow : güven akışı
Araştırdım; mor mor grafikler gördüm, citation flowlar ile.

Nereden link aldığınız önemlidir gibi bir sonuca varmışlar, kıt ingilizcemle anladığım bu.

• Like
Reactions: Eif

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Sağ tarafa mı alındı, yazar kısım bilgileri?

resettt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MajesticSEO'da olan bir ölçüt değil miydi bu terim?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bence uyelere ev odevi verelim yapip gelsinler biz de imzalariz :)
Bence fikir süper :)
Orta mektepte matematik ve tarih ödevlerini yapmadığım için ellerime yaş sopa ile vurmuştu öğretmenler ...
Ertesi gün de din kültürü dersi ödevini yapmadığım için aynı cezaya maruz kaldım, çeşitli hocaların 5kardeşleriyle tanıştım ...
Ancak istikrarımı devam ettirdim. Ellerim, yüzüm epey nasır tutmuştu orta mektepte.
Bana bir gareziniz var ise söyleyin, bileyim. Ödev de ne? Resim1, Resim 2

Ders derste öğrenilir efendim! :)

Konuya dönecek olursak; dayağa karşıyız!!!

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
(Yazı kısmı hoş olmuş) :) link akışı ile ilgili aynı zamanda bazı seo analizi yapan siteler bu bilgiyi kullanıyorlarmış.

• Like

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yurdum seo uzmanı web masterlerinin seodaki uzmanlık alanları backlink ve spamdan ibaret olduğundan dolayı, biz daha oraları işlemedik abiii demek zorunda kalmamak için arazi olmalarındandır cevapların az olması.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında bu konuda bir yazı hazırlayıp yayınlamayı düşünüyordum. Ama son zamanlarda yazıların okunup geçildiği, fazla araştırılmadığı ve uygulamaların yapılmadığını düşünmeye başladım. Çünkü yayınladığımız yazılara yeterince yorum almıyoruz. Makale yayınlamak forum üyelerini tembelliğe mi itiyor diye düşünmeye başladım :)

"Trust Flow" ne olduğunu inceleyin araştırın. Bu sorunun cevabını bulmanız bir aşama daha kaydetmenize yarayabilir...

Şimdi tam olarak ne oluyor yani "Trust Flow" ?

Barisay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana sorarsanız seonun temeli güven zaten bu trust flow da siteye gelen linklerin google gözünde güveni :)

• Like

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Uzunca bir açıklama yazacak fırsatım henüz olmadı. Trust flow'un nasıl çalıştığını anlamak için başlangıçta bu yazıyı okumak gerekir;

Okyanusla karanın buluştuğu yerde kayalardan oluşan gelgit havuzları vardır. Kıyıya gelen dalgalar bu havuzları doldurur. Hangi havuzların su dolu olduğununu tahmin edebilirsiniz. Dalgalar kayaların üzerine çarptığında ilk sıradaki havuzların dolduğunu biliyorsunuz.

Havuzlar dolduğunda komşu kayalara su "akışı" başlar. En uzaktaki kaya havuzunu doldurmak için suyun çeşitli havuzlara akıp çok uzun yol katetmesi gerekebilir.

Ama sonunda su kuruyacaktır. Sizin kayanız hala kuru ise... doğru yerde değil.

http://www.majesticseo.com/reports/bulk-backlink-checker

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5