İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TRUSTLAYER - 1 Aylık VPS Fiyatına Tam 3 Ay Kullanım Hakkı Sunuyoruz !

TrustLayer

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[FONT=&quot]Merhaba değerli forum üyeleri ve ziyaretçileri,[/FONT]

[FONT=&quot]Sizlere kampanyamızdan bahsetmeden önce firmamız hakkında kısa bilgi vermek istiyorum. [/FONT]

[FONT=&quot]Trustlayer Ekibi ve çalışanları 2004 yılından beri bu sektörde aktif faaliyet göstermektedirler, yılların verdiği tecrübeyi Trustlayer markası adı altında toplayan firmamız %100 kurumsal çalışarak tüm işlemlerini faturalandırarak devlete olan yükümlülüklerini tam anlamıyla yerine getirmektedir. [/FONT]

[FONT=&quot]Trustlayer bünyesinde bulunan tüm personel ve yöneticileri alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır.[/FONT]

[FONT=&quot]Firmamız bireysel pazarda *** ve diğer ticaret yapılan sosyal mecralarda yaklaşık 4 aydır aktif satış ve tanıtım yapmaktadır, bu kısa süre içerisinde büyük işler başararak adından sıkça bahsettirmeyi başarmıştır.[/FONT]

[FONT=&quot]Trustlayer’dan hizmet aldığınızda acaba sitem açıkmı sitelerimde sorun var mı gibi klasik sorunlardan kurtuluyorsunuz.[/FONT]

[FONT=&quot]Bunu biz demiyoruz hizmetlerimizi kullanan müşterilerimizin yorumları…[/FONT]

[FONT=&quot]Kampanya Detayları ve Stok Bilgisi,[/FONT]

[FONT=&quot]Kampanyamız tek bir paket için geçerlidir GOLD Paketimiz. Özellikleri aşağıdaki gibidir.[/FONT]

[FONT=&quot]2048MB Garanti Ram
3072MB Aşılabilir Ram
100GB Disk Alanı
1TB Trafik

[/FONT]

[FONT=&quot]Sipariş VER[/FONT][FONT=&quot]
İndirim Kodu [/FONT][FONT=&quot](TR3Moff)[/FONT][FONT=&quot] Periyot olarak 3 aylık seçtiğinizde kod çalışacaktır (3 Aylık Fiyatı Sadece 60.34 TL dir.) ** [/FONT]

[FONT=&quot]Sizde mutlu müşteri olmak için kampanyamızdan yararlanın…[/FONT]

[FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]Yukarıdaki paketimizin aylık normal fiyatı 29.99 TL dir.

Kampanya dahilinde 3 aylık siparişlerinizde “TR3Moff” kupon kodunu girerek 60.34 TL ye GOLD paketimize 3 ay süre ile sahip olabilirsiniz. Aylık 20 TL’ye maal etmiş oluyorsunuz paketin 3 aylık normal fiyatı 84 tl dir.
[/FONT]

[FONT=&quot]Sipariş esnasında 3 aylık ödeme periyodunu seçtikten sonra alışveriş sepetinizde promosyon kodu yerine “TR3Moff” yazdığınızda 60.34 TL olarak fiyat güncellenecektir.[/FONT]

[FONT=&quot]Kampanya Hakkında ;[/FONT]

[FONT=&quot]İndirim sadece GOLD Paketimizde ve 3 aylık periyot’ta geçerlidir.[/FONT]
[FONT=&quot]Kampanyadan mevcut müşterilerimiz yararlanamaz (Yakında eski müşterilerimiz içinde kampanyamız olacak)[/FONT]
[FONT=&quot]Sadece yeni müşteriler ve 1 sipariş hakkı ile yararlanabilirler.[/FONT]
[FONT=&quot]15 Adet stok vardır talebe göre artırılabilir.[/FONT]

[FONT=&quot]VPS Yönetim Paneli.(Müşteri Panelinize Entegre)[/FONT]
[FONT=&quot]
İstatistik İzleme ve Grafiksel Görünüm
Sunucu Yeniden Kurulum (Os-Reinstall)
Sunucuyu Kapatma - Açma - Restart Atabilme
Hostname Değişikliği
Sunucunuzun Root şifresini değiştirebilme
Tüm bu işlemler ücretsizdir.
[/FONT]

[FONT=&quot]Gerçek Destek;[/FONT][FONT=&quot]
Günün hangi saati destek talebi oluşturursanız oluşturun maxsimum 30 dakika içerisinde dönüş sağlıyoruz. Vardiyalı çalışma sistemimiz sayesinde hiçbir sorununuz çözümsüz kalmıyor en hızlı sürede dönüş yaparak sorununuzu çözüme ulaştırıyoruz![/FONT]

[FONT=&quot]Yedekleriniz Bizim için önemlidir;[/FONT][FONT=&quot]
Size ve sitelerinize çok önem veren Trustlayer, Emeklerinizi hiçbir zaman göz ardı etmez ! Yedekleriniz güvende olsun diye tüm müşterilerimize 25 Gb depolama alanını ücretsiz sunuyoruz.(Sipariş esnasında seçmeyi unutmayız)[/FONT]

[FONT=&quot]Bırakın Sitelerinizi Biz taşıyalım ![/FONT][FONT=&quot]
Eski sunucunuzdaki tüm sitelerinizi zahmetsizce yeni sunucunuza aktarıyoruz. Siz sadece Ns adreslerinizi güncelleyiniz ve gerisini uzman ekibimize bırakınız.[/FONT]

[FONT=&quot]Müşteri Panelimizden görüntüler;

[/FONT]
20.jpg

[FONT=&quot]
14.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]

13.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]

7.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]

4.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]

9.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]Firmamızı tercih eden bazı müşterilerimizin yorumları;[/FONT]

[FONT=&quot]
az önce Kendilerinde 1 tane VPS aldım Hemen Kurmaya başladılar Çok ilgililer Sitelerimde sorunsuz çalışıyor çok teşekkür ederim
[/FONT]

[FONT=&quot]
Gold-2 Paket için arkadaştan test rica ettim daha önce vps kullanmadığım için sağolsun çok ilgili ve alakalı yaklaştı müşteri memnuniyeti gerçekten %100 olumlu bilmediğiniz veya karar veremediğiniz konularda fikir verip sıkılmadan yardımcı oluyor.
[/FONT]

[FONT=&quot]
Telefon üzerinde uzun soluklu bir görüşme sonrasın'da kendilerinin bana ilgili ve anlayışlı yaklaşımları üzerine sözümü senet bilerek sunucu kurulumunu gece yarısı kurarak sabah bana söz verdikleri saat'de ulaştırdıkları için kendilerine öncelikle teşekkür ediyorum.
[/FONT]
[FONT=&quot]Sektör'de böylesine ilgili ve anlayışlı/saygılı arkadaşları görmek ve yaklaşımlarına bizzat tanık olmak hem memnun edici ( müşteri - olarak ) hemde gurur verici ( hizmet veren ) 'lere bizzat şahit olmak adına, Allah yollarını açık etsin.[/FONT]

[FONT=&quot]Bugün an itibariyle ile sunucu yapılandırma çalışmaları tamamlanmış olup tarafıma iletilmiştir.[/FONT]

[FONT=&quot]Kendilerine bu konu ile alakalı olarak tekrar'dan teşekkür ediyorum. VPS, VDS, Reseller ve harici Web Hosting sektöründe kendileri ile daha bugün ilk günümün olmasını dile getirerek böylesine kaliteli ve hızlı bir destek veren ek olarak'da ticket harici telefon üzerinden müşteriyi memnun edebilecek şekilde diksiyonu düzgün ve performansı yüksek bir sunucu üzerinden hizmet almanın keyfini yaşamak gerekiyor.[/FONT]

[FONT=&quot]Uzun süreli olarak kendileriyle artık çalışacağız. Birbirimize her konuda söz verdik ve konuşma sonrasın'da akabinde çalışmaya beraber başladık artık, bundan sonrasına denicek pek bir şey bulamıyorum.[/FONT]

[FONT=&quot]Her zaman mutlu müşteriler sloganını baz alarak beraber uzun süreli olarak çalışmak dileğiyle; Çalışmak isteyen arkadaşların kendilerinin vereceği hizmetin kalitesini düşünmeksizin tamamen memnun olacaklarının garantisini tamamen kendimin sunduğunu dile getirerek, hayırlı kazançlar ve bol kazançlar diliyorum.[/FONT]

[FONT=&quot]Saygılar.[/FONT]

[FONT=&quot]
vps alınmıştır. Hizmet çok iyi tavsiye edilir.
[/FONT]

[FONT=&quot]
1 adet vps aldım ve sitemi içine kurduk böyle hız görmedim ben... gerek google gerek sistem anında uyum sağladı ve şunu anlamış oldum bir site vds'de olursa google anında index cekiyor..
[/FONT]

[FONT=&quot]
VPS Almak isteyenler hiç düşünmeden alabilirler .
[/FONT]
[FONT=&quot]msn ve ticket lere hızlı cevap veriyorlar hayırlı satışlar[/FONT]

[FONT=&quot]
1 adet test vps alınmıştır. Dakikalar içinde kurulum gerçekleşti. Teşekkürler
[/FONT]

[FONT=&quot]
1 adet test amaçlı vps alındı. 2 dakika da aktif edildi. teşekkürler
[/FONT]

[FONT=&quot]
Test Vps İçin Görüşme Yapılıyor Arkadaş İlgili Herkez İçin Faydalı Olur İnşallah Bol Kazançlar.
[/FONT]

[FONT=&quot]
1 haftalık test vps teslim edildi
[/FONT]
[FONT=&quot]belirtmem gerekenler : [/FONT]

[FONT=&quot]o kadar ilgili ki hala şaşkınım (umarım hep böyle devam ederler)[/FONT]
[FONT=&quot]panelden herşeyi yönetebiliyorsunuz[/FONT]

[FONT=&quot]team viewerdan bile yardımcı oldu sağolsun bu 1 haftanın sonunda aylık paket ve sonrasında yıllık paket ile devam etmeyi planlıyorum çalışacak arkadaşlarada şiddetle öneriyorum :)[/FONT]

[FONT=&quot]
bir adet vps gold sipariş verildi şimdiden çok ilgililer destekleri mükemmel sunucuyu kullandıkca bu konudan yorumlarımızı yaparız
[/FONT]

[FONT=&quot]
1 adet satın alınmıştır ve anında hizmet sağlanmıştır. Alakasından dolayı teşekkür ediyorum kendisine
[/FONT]

[FONT=&quot]Firma Bilgilerimiz ;[/FONT]

[FONT=&quot]Web : http://trustlayer.net
Müşteri paneli : [/FONT]http://cp.trustlayer.net[FONT=&quot]
E-mail: [email protected]
Adres : Büyük Oto Tic.Merkezi 104 Sokak No:12 Yıldırım/Bursa
Sabit Tel: 0850 302 0 144 / 0549 337 50 01
Yer Sağlayıcı Belge NO : 2622[/FONT]

[FONT=&quot](**)Fiyatlarımıza KDV hariçtir.[/FONT]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5