İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TT, HASHTAG İŞLEMLERİNİZ ARTIK DAHA UCUZ! İÇERİ <<

bambaring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, bi sistem daha doğrusu panel oluşturarak tweetlerinize favori,retweet atıyoruz. tabi bunun yanı sırasında (tt,hashtag,takipçi) işlemleride mevcut.

-takip nasıl yapılıyor?
+takibe takip sistemi ile karşılıklı, güvenemeyenler için özel bir site demosu açıp uygulamaya izin verdiğiniz zaman tarafımızdan otomatik olarak #takipedenitakipederim taglarına benzer taglar ile takipçi kasıyoruz (saniyede 100 kişi takip eder)

-hashtag işlemi nasıl yapılıyor?
+örnek verirsek; takipçi sayınız oldukça az, ve twitter'da tanınmış kişiliğiniz yok ise önce siz kendi yapmak istediğiniz bir tag (örnek; #bugünlerdeben) ve ya kendi istediğinizi hesabınızdan twitliyorsunuz, ondan sonra kendi tarafımız feyk ve türk kullanıcılar ile günde 10.000'e yakın sizin tagınızı twitlediğimiz zaman tt oluyorsunuz, isteğe göre değişir. 2.000.000'e kadar twitleme imkanımız var.

Bunların yanı sırasında isterseniz size özel bir panel açıyoruz (günlük,haftalık,aylık) mail ile işleminizi tamamlayıp sınırlı sürede kendiniz kasıyorsunuz, ha yok ben hesabımı vererek kastırmayacağım güvenemiyorum derseniz kullanıcı adı şifre istemeden hesabınızın siparişini tamamlıyoruz, kampanya kısa süreli bi üyeliktir.
(Güvenemediğiniz konularda yardımcı olacak arkadaşlarım vardır P.M. atmanız yeterlidir)

-------------------------------------------------------------------
Panel (günlük) * 10TL
Panel (haftalık) * 50 TL
Panel (aylık) * 100 TL
(Bütün ödeme imkanları mevcut!)

Sizlere verdiğimiz fiyatlar pahalı geliyor ise şöyle bir kolay yanı var; 10 TL'ye tüm işlemlerinizi sadece biz yapıyoruz hem de daha fazlasınızı.

Neden diye soracak olursanız demo bir panel açtığımızda (size özel) isteklerinizi kendiniz tam yapamıyorsunuz, ama tabii ki kendi işimi kendim yaparım derseniz ödeme geçtikten saniyeler sonrasında hemen size özel panel açılır ve sınırlı olduğu sürenizde işlemlerinizi yaparsınız (bu sürede işlemler sınırsızdır)..
---------------------------------------------------------------------

''Neden fiyat pahalı?'' gibi lüzumsuz soruları yanıtlamıyoruz, ciddi alıcılar için bu kampanyamız vardır, 2.000.000 twit atarak tt olacaksınız ve 10 lira ücret ödeyeceksiniz? konuyu saptırmak değil sadece bir şeye önem vermek istiyorum; diğer sitelerden fiyatı dudak uçuklatan bir tt işlemi almaktansa bizi tercih etmenizi öneririz; güvensizlik olursa her türlü yardımcı olur destek veririz, gerekirse işlemlerinizi kapınıza kadar gelip hallederiz.
--------------------------------------------------------------------

(Bütün ödeme yolları açık!)

skype; hrndrms06
mail; [email protected]
yandex; [email protected]..

İYİ GÜNLER..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5