İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TTNet EVET!

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
TTNet Evet! Sizce nedir ?

1-2 gündür reklamları yeni yeni dönmeye başladı.

Bence sabit hat bağlatmadan internet hizmetinden yararlanma yolunu açan bir yenilik..

Ya sizce?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Zeytinburnu na giderken (di sanırım) soldaki binada koca reklamları var. Bakalım kaldırsınlarda evdeki telefonu büyük ihtimal kapattırırız. Boşuna para kaybı. Hemen hemen herkesin cebi var zaten.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Ev telefonu kullanan kalmadı zaten artık. Ofisler ve işyerleri hariç kullanan çok azdır sanırım. Öyle birşey olursa bende kapattırım. Telefon bağlı bile değil sadece hat var aylık 9.99 vergi ödüyorum yazık günah. Ankarada bütüne ströer'lerde " TTNET EVET " diye reklamları var. Bakalm inşallah hayırlısı olur.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Sokakta kullanılabileceğinden bahsediyor, film diyor, müzik diyor. Bu durumda sabit hatla alaka kuramadım ben.
Avea ile 3g li bişiler olacak sanırım. Birde wirofon diye bir zımbırtıları varya belkide onunla birleşecek ya da wifi ağını geliştirecek bir şeyler olabilir.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Benim evdeki telefonun borcu vardı, 5-6 aydır bilerek sallıyordum, geçtiğimiz cuma günü gittim eve oturdum işim vardı 15 dakikalık, hangi sayfaya girersem gireyim adsl şifreniz hatalı girdiniz diyordu. Müşteri hizmetlerini aradım, telefon hattınızın borcunu ödemediğiniz için adsl hattınızı kapadık dediler. :) dikkat edin buraya, adsl 1TL borcu bile yok, telefondan ötürü kapatıyorlar.

Herşey saçmalıktan ibaret, şimdi turkcell'in 3g modemi ile alıyorum laptopu heryerde bağlanıyorum internete.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ADSL hattına sabit telefon hat ücreti ödemeden sahip olma yolunun açılması bence an meselesi. Yalnız mevcut fiyatlarla açılış olacağını zannetmiyorum. Bir kaç alternatif ekleyerek ekstra bir paket üretip sunabilirler. Çünkü Türk Telekom-evlere çekilen kablo/hizmet vb. bedelini bir şekilde karşılamalıdır.Merkezde yapılan 29TL bağlantı ücreti gibi.. Bunuda sanal hizmetleri çoğaltarak ekstra bir paket üretip koyması ile çözecektir. Diye düşünüyorum. Yakında zaten net bir açıklama yayımlanır..

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
galiba şuu vıın falan varya.. onun ttnet'e göre bir uyarlaması gibi...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5