İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TTNET Fırsatı Yakala Kampanyası

urantum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
TTNET, 01 Ocak 2011 tarihinden itibaren yaptığı tarife değişikliğiyle birlikte yeni kampanyasınıda satışa sundu. 12 GB limitli ve 16 Mbps hızlı paketlerde var.

Hemen TTNET'e gelin, 8 Mbps'ye kadar hızlı, ister kotalı ister limitsiz, size en uygun paketlerden istediğinizi seçin, ilk 3 ay ayda sadece 9,99 TL'ye internette uçmaya başlayın!

Şimdi TTNET'e gelerek Fırsatı Yakala Kampanyası'na katılan herkes hızlı, kesintisiz ve güvenli internet dünyasına 3 ay boyunca çok avantajlı fiyatlarla bağlanıyor. Üstelik ayda 1 TL'den başlayan fiyatlarla modem sahibi de olabileceksiniz. 30 Haziran 2011'e kadar başvurun, sizin de internetiniz TTNET olsun!

Üstelik tüm limitsiz paketlerde TTNET Güvenlik McAfee Antivirus Plus hediye!
TTNET Fırsatı Yakala Kampanyası

Mrİnternet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
adamlar 100 gblik arsivi dakikalar içinde download ediyorlar çinde harddisklerin yazma hızı download hızına yetişmiyor.

wanted61

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Smile kullanıyorum limitsiz 1mbit 1 sene 23 liraöteki sene 45 lira:):)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5