İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TTNET İşyerim'e geçin Tasarımcıları bitirin...

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Türk Telekom ve TTNET’in hizmetleri arasında sonunda Web tasarımcılarıda bitirecek bir hizmet başladı. Emek harcanarak, çaba gösterilerek ve kazanç sağlamak için yapılan bir iş olan tasarım artık bedava hizmetler arasına girdi. TTNET’in yeni çıkardığı İşyerim tarifesi ile artık tüm iş yerleri bizim gerçekleştirdiğimiz tasarım ücretlerinin neredeyse 50 katı daha ucuza web sayfası sahibi olacak!

Hazır şablon sistemi ile gerçekleştirilen projelerinde, bizlerin sunduğu gibi paket hizmetleri gösterilmiş. Tabiki de bizim gibi detaylı ve büyük paketler değil. İşte paket tarifeleri;

Esnaf Paketi: 1 MB Web alanı alan adı + Web sihirbazı + 5 adet kurumsal e-posta + Modem + Yerinde kurulum ve eğitim. FİYATI: 9 TL

Esnaf Ekstra Paketi: 50 MB Web alanı + alan adı + Web sihirbazı + 5 adet kurumsal e-posta + Modem + Yerinde kurulum ve eğitim. FİYATI: 16 TL

Profesyonel Paket: 50 MB Web alanı + alan adı + Web sihirbazı + 5 adet kurumsal e-posta + Modem + Yerinde kurulum ve eğitim. FİYATI: 16 TL

Profesyonel Ekstra Paketi: 250 MB Web alanı + alan adı + Web sihirbazı + 10 adet kurumsal e-posta + Modem + Yerinde kurulum ve eğitim. FİYATI: 31 TL

Ayrıca: Tüm paketlerde; Gittigidiyor.com’da %50 indirimle dükkan açabiliyorlar ve 100 TL’lik Google AdWords kuponu veriyorlar.

Komik ama gerçek şeyler işte.

TTNET sistemi kuruyor, alan adını alıyor ve kalanı müşteriye bırakıyor. Hazır şablonlar üzerinden, EMEK harcanmadan ve en önemlisi herkesi web tasarımcı yapma çabasıyla tasarımcıların işlerine, emeklerine çomak sokmaktadır.

Verdiği saçma sapan, iş yaptım demek için yaptıkları projelerle bir şeyler yapan ancak mantıksız çalışmalarıyla bize de TTNET vurdu.

Peki bu gidişler herkesin bilmişliği ve burununu sokması ile sektörümüz nereye gidiyor? Bunun kararınıda siz verin

Yazının devamı için tıklayınız.

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl bir makale bu? kaliteliyi yapan kaybetmez. bu hazır template editleyerek site açıp ucube fiyatlara satan kişileri sarsabilir.

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
"Parayı bize ver de ne halt ediyorsan et. Pişirebiliyorsan ye, pişiremiyorsan bak." diyen bir sürü kişi / kurum / kuruluş var.
Bu tarz çalışmalar ve kampanyalar yıllar öncesinde de vardı, hala da olmaya devam ediyor, ileride de olacak.
Konuyla ilgili olarak 2 sene öncesinde bir şeyler yazmıştım.
Geçenlerde de yanılmıyorsam Türk İşi Ticaret netin Plesk Site Builder ile yukarıdaki kampanyaya benzer bir kampanyasının spam e-postası gelmişti.
Velhasıl bu tarz girişimler; belirli kalıpların dışına çıkamaz ve piyasaya ilk defa girme niyetindeki kurumsallıktan ve internetten bihaber küçük işletmeleri hedef alır.
Kandırabildiklerini kandırırlar, kandıramadıkları kalır.
Veya bu girişimleri 3 liralık ürünü 5 liraya satmak için promosyon adı altında sağa sola dökülen konfetiler olarak da nitelendirebilirsiniz.
Abartmaya gerek yok sanırım...

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Karşımdaki gözlükçü almış, yardım istedi; normalden fazla fiyat çektim!
Sayfaları boş duruyor. Ödesinler extra aylık 15-20 TL
Kuzu kuzu gelecek onlar, bekliyorum yine de...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi