İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TTnet rehber 16 yaşındaki çocuğun saldırısından dolayı siteyi kapattı

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TTnet rehber 16 yaşındaki çocuğun saldırısından dolayı siteyi kapattı
siteyi bakıma almıslar.
altyapıya bak işde biz bunlara emanetiz.ttnet kendi alt yapısına sahip cıkamıyor

http://www.ttrehber.gov.tr/

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet az önce bi rehberde arama yapacaktım bi baktım kapalı. sonra googlede arama yaptım 16 yasında cocuk saldırmıs ve kapatmıs.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site bakımda olabilir yada güncellenebiliyor olabilir
16 yaşında bi çocuğun saldırısından ötürü kapatıldığına dair bi kanıt gösterirmisiniz?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bunların kısa bir süre sonra anlayışı nedir bilen var mı?
Yoksa
Dertleri 118i arattırıp köşe olmak mı? Aylar oldu yahu kapalıdır, kısa bir süre sonra der dururlar!

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben o sitenin çok daha kullanışlı şeklinin tekrar yayına gireceğini düşünüyorum;
bundan bir süre önce diğer Telekom firmalarının da 118 hizmeti vermesine dair haberler çıkmıştı. Belki de bu hizmet yetki paylaşımının genişlemesinin etkisi de olabilir.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
118''i ararsanız 8 saniyede bir atacak kontur için tam 540,000 TL,

Bu ne fiyat böyle ya. İnanırmısınız hiç bilmiyordum. Bir daha 118'i arayanın. Olurmu böyle bir saçmalık ya... 8 saniyede 50kuruş...

acidmax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca arkadaşlar bazı sitelere zaman zaman ulaşamama gibi bir sorun yaşıyorum. Sizlerde de böyle bir sorun oluyor mu?

Örneğin siteye 5 dakika önce bağlanırken, tekrar baktığımda bağlanamıyorum. nslookup yaptığımda sitenin ip bilgilerini de göstermiyor.

Nedir bu telekomdan çektiğimiz :(

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
walla telekom raydan çıktı benim bildiğim yeni site yapılıyorsa kullanımda olan kaldırılmaz yeni site yapılır başka serverlarda test edilir tamamen bitirilir sonra bir günde hemen yeni siteyi oturtursun.bizler o kadar büyük siteler olmamamıza rağmen bu şekilde çalışırı(z)m.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5