İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ttnet Utanç Tablosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yönetici Notu : Forum kurallarını benimsemeniz gerekmektedir. Forum içerisinde siyaset , yöneticilere hakaret vb. gibi davranışlarda bulunduğunuzdan dolayı 3 hafta süre ile uzaklaştırıldınız.

IYINET Forum kurallarını okuyarak benimseyiniz.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Teknolojik bilgisi olmayan bir toplum için çok çok iyi fiyat.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ADSL geldiğine veya Yunanistan'dan ve hatta Avustralya'dan iyi olduğumuza şükredelim.

Zamanı gelince yaparlar elbet. Hızı yükseltirlerse, talep ederiz. Hoş Japonlar da babasının hayrına yapmıyor, herkes bişeyler kazanıyor.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ADSL geldiğine veya Yunanistan'dan ve hatta Avustralya'dan iyi olduğumuza şükredelim.

Zamanı gelince yaparlar elbet. Hızı yükseltirlerse, talep ederiz. Hoş Japonlar da babasının hayrına yapmıyor, herkes bişeyler kazanıyor.

katılıyorum

T

trgy

Misafir
Bu resmin kaynağı neresi? Avusturya fiyatlarını biliyorum hiç de ucuz değil de o yüzden sordum.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Teknolojiyi her yönüyle geç kullanmaya başlayan, kullanıncada yanlış kullanan bir ülke olarak bence bu süper sonuç. En azından hatrı sayılır bir kaç ülkeyi geçmişiz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
internet deyince aklına uygun-değildan başka birşey gelmeyen toplum için bu fiyatlar az bile

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hiçte sacma olmuyor ayrıca beni değil git dışardakileri kına, adam soruyor bana ne iş yapıyorsun webmasterim site yapıyorum diyorum ne sitesi diyor uygun-değilmu :mad: böyle 6-7 kişiye sende rastla sende benimle aynı fikirde olursun osahin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bence rakamlar yanlış. Ben 2 mbps'ye Amerika'da 25 dolar filan ödüyorum şu anda. 2 mbps ile 1 mbps'nin surf yapma zevki açısından hiçbir farkı yok. Türkiye'de fiyatlar oldukça geriledi. Eskidendi o geri kalmışlık dönemi, Kablonet ilk geldiğinde 64 kbps idi. Tek sorun yurtdışı çıkışının tekel olması bence.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
hiçte sacma olmuyor ayrıca beni değil git dışardakileri kına, adam soruyor bana ne iş yapıyorsun webmasterim site yapıyorum diyorum ne sitesi diyor uygun-değilmu :mad: böyle 6-7 kişiye sende rastla sende benimle aynı fikirde olursun osahin.

Zaten söylediğim kişisel değil TRdownload, ama bu düşünceyi gerçekten kınıyorum doğru değil çünkü. Eğer sende bu konuda böyle düşünüyorsan yaptığın işin hakkını vermiyorsun demektir, bir kişi sana "ne sitesi uygun-değilmu" diye soruyorsa sorun o kişide dir. Bugüne kadar bana böyle birşey söyleyen hiç olmadı.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
2 mbps 25$ ise, Türkiye'deki fiyatlar şu an mükemmel,

8 mbps'a kadar limitsize 40 küsür TL ödüyorum ve şu ana kadar hiç kota aşımım olmadı ve hızlı gezinmenin tadını doya doya çıkartabiliyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5