İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TTnet Web Tv Test Yayınında (Denemek isteyenler içeri)

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Dinçer; o kadar incelediysen farkındasındır ServiceReferences içindeki server host ip ne? <add key="ServerAddress" value="http://192.168.0.1"/> bende böyle belkide bundan bağlanmıyor

Hocam bende herhangi bir config dosyası oluşturmadı. Sizdeki sürüm farklı olmasın? İsterseniz bendekini upload edeyim bir yere. Sadece exe dosyası ve themes dizini var. Exe sürümü 2.0.0.3.

E

Ephitet

Misafir
Ben programı indirdim, sıfır takılma mükemmel olmuş taktir ettim ttnet'i, onlarca kanal var gerçekten çok hoş bi uygulama :)

T

trgy

Misafir
osahin sorunu buldum. browser ile girmeye çalışıyordun dimi sen de?

İlk mesajdaki programı indir öyle gir o zaman giriyor. :)

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Şu film ve yabancı dizi olayı çok hoş gerçekten. Bayıldım. Hele ki test ortamında böyle bedava olunca daha da güzel oluyor :)

Mesela Dr Who'nun tüm sezonları ve bölümleri orjinal altyazılı olarak mevcut.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yok bende programla deniyordum windows7 de vmware üzerinde xp vardı ondan giriyor mesela sanırım silverlight sürümü ile ilgili

dreamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Acaba yurt dışından izlemek için bir çözümü olan varmı geçersiz bölge uyarısı veriyor ama bence bu olay daha çok yurt dışındakileri ilgilendirir.

E

Ephitet

Misafir
Konuyu gördüğümden beri 7/24 açık, izlemesemde sürekli ses olarak takip ediyorum. Bugüne kadar ttnet'in yaptığı ve taktir ettiğim ilk proje :D

ErdeM

0
Onaylı Üye
Reaction score
32
Üyelik falan diyor kayıt olma sayfası açılmıyor?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Program ile izlerken görüntüyü durdurup daha sonra tekrar izlerken dikkatinizi çeken birşey oldu mu ? :D

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Giriş yapamıyorum. Tek olduğum halde, diğer programı kapatın ibaresi çıkıyor.

Ne güzel Emret Bakanım ile eğlenip gidiyordum yahu.. Daha Emret Başbakanım vardı sırada...

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Sanırım tek şifre ile tek kişinin girebilmesi için bir şey yaptılar. Şu an bağlı olan arkadaşlar muhtemelen koptuktan sonra tekrar giremeyecekler ;)

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Arayıp sordum TTnet müşteri hizmetlerini, niye giremiyoruz diye.. Nee, size o şifreyi kim verdi diye afalladı :)

Ttnet çalışanı zannediyormuş beni :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi