İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ttnet yine beni kandırdı

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Limitli ADSL paketlerine abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam internet erişim ücreti (aylık ücret + kota aşım ücreti) 79 TL'yi, 16 Mbps'e kadar 5 GB ADSL2+ paketi için 89 TL'yi, 1 Mbps 1 GB ve 1 Mbps 2 GB paketleri için ise 50 TL'yi geçemez.

Yukardaki bilgi ttnetin kendi sitesinde yazıyor ama bana gelen fatura aşağıda... Tamam limiti aştım ama kendi koydukları sınırı bu sefer kendileri aşmış.. Hemen faturayı görür görmez sınırsıza gectim.. Bu son kabarık fatura hakkında bişeyler yapabilirmiyim ?

7559.jpg

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
zannetmiyorum bunlara elini veren, kolunu kaptırıyor neler çektim ttnetten bir ben bir de Allah bilir.

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
KULLANIM ÜCRETLERI TUTAR (TL)
Internet Kullanım Ücretler Toplamı 64,23
ADSL Diger Ücretler Toplamı 12,19
Tivibu Ücretler Toplamı 0,85
Gecikme Bedeli 7,06
TTNET ÜCRETLER TOPLAMI 84,33
% 18 KDV Uygulanan Toplam Tutar 84,33
% 18 KDV 15,18
% 5 ÖIV Uygulanan Toplam Tutar 83,48
% 5 ÖIV 4,17
DEVLETE ÖDENEN VERGILER TOPLAMI 19,35
TOPLAM FATURA TUTARI 103,68
Baglantı Taksit Ücreti (11/12) 2,00
ARA TOPLAM 105,68
Gelecek Aya Devir 0,18
ÖDENECEK TOPLAM 105,50

Valla bi yandan ttnet bi yandan devlet sömürüyo resmen bizi.. :D Ne yapcaz böyle yav mısır gibi isyanmı etsek artık :D

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
banada 85 geldi ya bi arasana nedenmiş ?

r1_primo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Valla bilmiyorum nedenmiş ama sırf şu ADSL Diger Ücretler Toplamı 12,19 mı sormak için arayacam

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hattın kapandıysa 15 lira hat açma parası(neyin masrafıysa artık) kitliyorlar + gecikme faizi, bana oldu aynısı 15 dk bağırdım telefonda ama vermişler önlerine bir metin aynı şeyi okuyup duruyorlar.

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Gidin itiraz dilekçesi yazın. Muhtemelen kabul edilir çünkü kendi kurallarını ihlal etmişler. Bu ay bu faturayı ödersin gelecek aya fazla alınan para düşer...

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
şimdi ne kullanıyorsun

vallahi arkadaşım bir ara başımdan bir olay geçti kapatmış olduğum adsl 3 yıl sonra ttnet beni mahkemelik etti şok oldum resmen 230 tl lik fatura 850 tl olmuş ne hikmetse avukat bir gün aradı beni böyle bir durumun olduğunu söyledi dedim arkadaş 3 yıldır nerdesin evimden hala adsl internet var ve telefonlarım var hiç olmadı tebligat ile ikametgah adresime yollarsınız yok adam ulaşamadık şu oldu bu oldu derken mecburen ödemek zorunda kaldım sonra gittim ttnet e dedimki kampanyasız modemsiz sınırsız paket almak istiyorum tüm iletişim bilgilerimide yaz o dosyaya bir dahakine mağdur olmayalım hala ttnet kullanıyorum ama ufak bir şeyde zaten ttnet müdürlüğü büromun karşısında gidip yakalarını tutuyorum ancak o şekilde anlaşabiliyoruz

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
vallahi arkadaşım bir ara başımdan bir olay geçti kapatmış olduğum adsl 3 yıl sonra ttnet beni mahkemelik etti şok oldum resmen 230 tl lik fatura 850 tl olmuş ne hikmetse avukat bir gün aradı beni böyle bir durumun olduğunu söyledi dedim arkadaş 3 yıldır nerdesin evimden hala adsl internet var ve telefonlarım var hiç olmadı tebligat ile ikametgah adresime yollarsınız yok adam ulaşamadık şu oldu bu oldu derken mecburen ödemek zorunda kaldım sonra gittim ttnet e dedimki kampanyasız modemsiz sınırsız paket almak istiyorum tüm iletişim bilgilerimide yaz o dosyaya bir dahakine mağdur olmayalım hala ttnet kullanıyorum ama ufak bir şeyde zaten ttnet müdürlüğü büromun karşısında gidip yakalarını tutuyorum ancak o şekilde anlaşabiliyoruz

ttnet mi kullanıyorsun yani çıkaramadım ne kullandığını biraz kaskafalıyımda

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
telekomun her zaman yaptığı şey. farketmezsen yada araştırmazsan öder geçersin. ama itiraz edersen özür diler bir daha ki ay düşerler fazlalığı. ama 3-5 ay sonra tekrar deniyolar acaba bu sefer yicekmi diye ona sinir oluyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5