Tüm İşletmelere Uygun Sektörel Programlar ( Muhasebe, Adisyon, Nakliye, Servis, ERP )

fasb

0
İyinet Üyesi
Katılım
9 Ocak 2011
Mesajlar
23
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Hizmetlerimiz aşağıda yer almaktadır. Türkiye'nin her yerinde aktif olarak yer almaktayız. Program istediğiniz takdirde en yakın bayimiz sizlere gelip kurulum yapacaktır.

Program Delphi ile yazılmıştır. Veritabanı olarak küçük ölçekli işletmelerde Borland Database, orta ölçekli işletmelerde SQL, büyük ölçekli işletmelerde Oracle kullanılmıştır.

Programlarımız Delphi ile yazıldığından ve genelde Borland Database kullanıldığından programın kurulumu en fazla 2 dakikanızı almaktadır. Ekstra bir kuruluma gerek kalmamaktadır.

Yedekler her program açıldığında istediğin sürücüye otomatik kaydedilmektedir. Böylelikle program sizi uğraştırmadan yedek alır ve kayıpları en aza indirmiş olur.

Çalıştığımız Sektörler;
 • Muhasebe Programları
  Stok, Cari, Kara Liste, Kasa, C/H Çek-Senet, Alınan Siparişler, Verilen Siparişler, Alış Fatura, Satış Fatura, Alış İade Fatura, Satış İade Fatura, Alış İrsaliye, Satış İrsaliye, İrsaliye Toplu Faturalaştırma, Gelir, Gider, Evrak Takip, Döviz Takip, Dövizli Satış, C/H Banka, Databank, Hızlı Fiyat ve KDV. Değişimi, Sayım İşlemleri, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Cep Telefonuna SMS(mesaj) gönderme, Otomatik Yedekleme, Bakım Sihirbazı.
 • Servis Programları
  Servis hizmeti veren tüm sektörler içindir.
  Servis Modülü, Stok, Cari, Kasa, Kara Liste, C/H Çek-Senet, C/H Banka, Gelir, Gider, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Hızlı Fiyat ve KDV. Değişimi, Sayım İşlemleri, Cep Telefonuna SMS(mesaj) gönderme, Otomatik Yedekleme, Bakım Sihirbazı.
 • Nakliye Programı
  Tüm nakliye ve gümrükleme firmaları içindir. Muhasebe ile entegre çalışabilen günlük giriş çıkış yapan araçların ve şoförlerin kayıtlarını tutan kar zarar raporu sunan bir sistemdir. İnternetten araç plakası ve hırsız kaçak şoför sorgulaması yapan, günlük mektup, fiş kesebilen, excell ile entegre çalışabilen, ihtiyaç olan tüm raporları detaylarıyla alabilme imkanı sunan cep telefonlarına sms atan bir yazılımdır.
 • Kurs Programları
 • Kantin Otomasyonu
 • Doğalgaz Programı
 • Üye Takip Programı
 • Market & Magaza Otomasyonu
  Perakende satış yapan tüm market ve mağazalar içindir. POS uyumludur.
  Perakende Satış, Perakende Sat.İade, Stok, Kasa, Pratik Menü, Barkod ve Barkod Yazdırma Modülü, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Hızlı Fiyat ve KDV. Değişimi, Sayım İşlemleri, Otomatik Yedekleme
 • Taksitli & Kredili Satış Programı
  Taksitli ve kredili satış yapan yada detaylı çek senet takibi yapan tüm işletmeler içindir
  Taksitli Satış, Cari, Kara Liste, Kasa, Tahsilat, Tediye, Çek, Senet, C/H Banka, Gelir, Gider, Dekont, Sözleşme, Senet Basma, Kara Liste, Raporlar, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Cep Telefonuna SMS(mesaj) gönderme, , Otomatik Yedekleme
 • Randevu ve iş takip programı
 • ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması)
 • MRP (Malzeme Ihtiyaç Planlaması)
 • Mobil Saha Satış Otomasyonu (Sıcak Satış - Soğuk Satış)
 • Restoran Adisyon Programları
  Restaurant, Cafe, Bar, Fast Food vb. işletmeler için adisyon ve paket servis takip programıdır.
  Cari, Kasa, Kara Liste, C/H Çek-Senet, C/H Banka, Perakende Satış, Perakende Sat.İade, Masa İşlemleri, Pratik Menü(Resimli menü), Stok, Kasa, Gelir, Gider, Özelleştirilebilir Raporlar, Rapor Tasarımı, Ofis Programlarına Transfer, Hızlı Fiyat ve KDV. Değişimi, Sayım İşlemleri, Otomatik Yedekleme, Bakım Sihirbazı. Merkez Şube Online Bağlantıyı Destekler.
  Muhasebe ile entegredir. POS uyumludur.

Fiyat ile ilgili özelden mesaj atabilirsiniz. Fiyatlar o kadar pahalı değildir.

Web Sitemiz : www.ekobim.com.tr

Demo linkleri sadece telefon ve mail adresi verenlere gidecektir. Satış temsilcimiz sizlerle iletişime geçip programı sizin bilgisayarınız kurup anlatacaktır.

İyi günler

edit: web site eklendi.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst