İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Scriptler 25 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3RenkAjans

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
benim kimseyi karaladığım yok. ben mevcut kanıtları sunuyorum, adamları mağdur edip birde dava açmakda yeni moda heralde :) beni veya forum yönetimini tehdit etmen bişey değiştirmez. buyur elinden geleni ardına koyma :)

Dolandırıcı olduğu legalpara eden sensin bu 2 oldu farkında değilsin sen ben daha önceden seni takip ediyorum sen hiç merak etme bu yazışım forum yöneticileride beni banlasınlar hiç önemli değil ben öyle veya böyle bu işin peşindeyim ilk defa mahkemeye çıkmıyorum neyin ne olduğunuda biliyorum.

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dolandırıcı olduğu legalpara eden sensin bu 2 oldu farkında değilsin sen ben daha önceden seni takip ediyorum sen hiç merak etme bu yazışım forum yöneticileride beni banlasınlar hiç önemli değil ben öyle veya böyle bu işin peşindeyim ilk defa mahkemeye çıkmıyorum neyin ne olduğunuda biliyorum.

mesajlarıma bakarsan sadece seni takip etmiyorum, o yüzden kendini benim nazarımda pek ciddiye alma :) idda edeni ortaya koyan benim, aradaki farkı anlayabilecek kadar kapasiteye sahip olduğunu varsayıyorum. ilk defa mahkemeye çıkmadığını söylemen iyi olmuş. kimse zevkine seni mahkemeye vermiyordur heralde :) başka bişey demiyorum artık, uğraşamam senle, git ne yapıyorsan yap,ben söyleyeceklerimi söyledim. kendini ismini kendin karalamışsın, başkasına çamur atıyorsun niye böyle dedin diye :)

3RenkAjans

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
mesajlarıma bakarsan sadece seni takip etmiyorum, o yüzden kendini benim nazarımda pek ciddiye alma :) idda edeni ortaya koyan benim, aradaki farkı anlayabilecek kadar kapasiteye sahip olduğunu varsayıyorum. ilk defa mahkemeye çıkmadığını söylemen iyi olmuş. kimse zevkine seni mahkemeye vermiyordur heralde :) başka bişey demiyorum artık, uğraşamam senle, git ne yapıyorsan yap,ben söyleyeceklerimi söyledim. kendini ismini kendin karalamışsın, başkasına çamur atıyorsun niye böyle dedin diye :)

iLK DEFA MAHKEMEYE ÇIKMIYORUM ÇÜNKÜ TÜM SENİN GİBİ ŞAHISLARA KARŞI DAVA AÇIYORUM ARTIK :d

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Konu içerisinde " satışı baltalayıcı - ispat ve delil " sunulmadan karalama yapmak forum kurallarınca yasaktır.

Her iki üyeliğin ve +artı olarak diğer üyeliklerin'de IP protokol bilgilerini kontrol edeceğim. Kontrollerimi gerçekleştirene kadar konuyu kilitliyorum.

3RenkAjans

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Konu içerisinde " satışı baltalayıcı - ispat ve delil " sunulmadan karalama yapmak forum kurallarınca yasaktır.

Her iki üyeliğin ve +artı olarak diğer üyeliklerin'de IP protokol bilgilerini kontrol edeceğim. Kontrollerimi gerçekleştirene kadar konuyu kilitliyorum.

Teşekkür ederim kardeş varsa ispatı delili koysun burayaki kim ak kim kara çıksın.

3RenkAjans

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
nasıl bir anlayışınız var anlamadım. bana uyarı vermişsiniz kişisel tartışmaya girdim diye. mesajlarımı tekrar okursanız anlarsanız ki kişisel değil. daha önce defalarca bu forumda üyelik banlatmış bir kişiyi report ediyorum ve siz hangi akla hizmet bu kararı veriyorsunuz anlamıyorum. linkleri de mi incelemediniz? otomatik mi mesaj gönderdiniz? diğer yöneticilerinizin bana ettiği teşekkürleri de mi görmediniz?

daha da umrumda değil ama bu kişi birini mağdur ettiğinde gelip sizden hesap sorulmasını isteyeceğim merak etmeyin. yeni bir yöneticinin hevesi ile bu yanlışı yaptığınızı umut ediyorum. başka da sözüm yok.

Konuyu uzatmak istemiyorum elinde seni dolandırdığıma dahil kayıt delil herhangi bişey yoksa rica ediyorum konuma terket !

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Konu sonuçlanana kadar konu içerisine itici veya karalayıcı bir cümle kuran arkadaşı forum'dan süresiz olarak uzaklaştırmak zorunda kalacağım.

Kurallar açık olarak belirtilmiş olup bunu sapıtmadan şikayetinizi insan gibi açarak yapabilirsiniz.

Şikayet konuları için : Bakınız.

Konu kilit!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5