İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Süper Domainler Süper Fiyat 3-4-Harfli-Jenerik

exet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain adı:kuvu.net
(SASA kombinasyonu tasımaktadır. 4 Harfli özel domaindir. Şirket ve Genel proje için idealdir)
Domain adı:toje.net
(SASA kombinasyonu tasımaktadır.4 Harfli özel domaindir. Şirket ve Genel proje için idealdir)
Domain adı:akpo.net
(ASSA kombinasyonu tasımaktadır.4 Harfli özel domaindir. Şirket ve Genel proje için idealdir, AKP için bir proje kullanılabilir)
Domain adı:akpu.net
(ASSA kombinasyonu tasımaktadır.4 Harfli özel domaindir. Şirket ve Genel proje için idealdir, AKP için bir proje kullanılabilir)
Domain adı:asye.net
(ASSA kombinasyonu tasımaktadır.4 Harfli özel domaindir. Şirket ve Genel proje için idealdir, Alt Solunum Yolu Enfeksiyonları projesi olarak kullanılabilir)
Domain adı:vuge.net
(SASA kombinasyonu tasımaktadır.4 Harfli özel domaindir. Şirket ve Genel proje için idealdir)
Domain adı:uzpa.net
(ASSA kombinasyonu tasımaktadır.4 Harfli özel domaindir. Şirket ve Genel proje için idealdir, UZman PAzarlama projesi olarak kullanılabilir)
Domain adı:uzya.net
(ASSA kombinasyonu tasımaktadır.4 Harfli özel domaindir. Şirket ve Genel proje için idealdir, UZman YArdım projesi olarak kullanılabilir.)
Domain adı:eniyi10.org
(En iyi 10 olarak gosterebileceginiz güzel bir domaindir. Hiti çok yüksek ; Eniyi10 Program, Eniyi10 Film gibi projelerde kullanilabilir)
Domain adı:gog.tc
(Çok özel projeler için kullanılabilir. İster url kısaltma projesi, ister sub domain olarak, ister Google forumu olarak kullanılabilir, Googlenin kısaltılmış hali olarak kullanılabilir)
Domain adı:youbula.com
(Arama projesi olarak kullanılabilir)
Domain adı:htmlkod.tk
(Hiti çok yüksek bir domain, html kod her web site için yardımcı bir araçtır. Googlede en yüksek sıraya çıkabilir)
Domain adı:eniyilist.com
(Toplist projesi için çok ideal bir domain, bir ara googlenin tepesindeydi, fakat ilgilenemediğim için bıraktım)
Domain adı:c-nokia.com
(Nokia GSM için forum,makale,dosya gibi projelerde kullanılabilir. Nokia nın C serisi telefonlar için kullanilabilir)
Domain adı:ankailan.com
(Ankailan ANKAra İLAN projesidir. Hiti çok yüksek. İlan sitesi için büyük bir proje olabilir)
Domain adı:lfsmodtr.com
(Lfs oyununu bilmeyen yoktur. Oyun içine şahin,doğan vb, oyun modları atılıyor. O yüzden turkiye forumu olarak bu domaini aldım. İlgilenen olursa googlede rahat yukarı çıkarsınız)
Domain adı:makrosepet.com
(E-Ticaret domainin en ideali bir domain. Büyük bir şirket için kesin bu domaini kullanacaktır. Makro büyük anlamıdır. Büyük sepet olarak alışverişte akılda kalıcı bir isimdir)
Domain adı:powerbalancebayi.net
(PowerBalance bilindiği gibi Amerikada yok sattı. Türkiyede yeni yeni piyasaya giriyor. Hiti çok yüksek bir domain inanın artık bu isimle domain kombinasyonu kalmadı artık)

SASA Domainler: Sessiz harf-Sesli harf-Sessiz harf-Sesli harf kombinasyonu domaindir. 4 Harflilerin kral domainleridir. Bu domainleri araştırın. Artık hiç kalmadı. Ben haftalarca bu domainleri aramakla uğraştım. Düşenleri anca bulabildim. Diğerleri ise 100.000 Dolardan aşağı satılmıyor. Çok büyük fahiş fiyata satılıyor. Sizde alıp bu fiyatlara satabilirsiniz.
ASSA Domainler: Sesli harf-Sessiz harf-Sessiz harf-Sessli harf komninasyonu domainidir. Bu domainlerde hemen hemen bitti. Bu domainlerde 100.000 Dolardan aşağı satılmıyor.

Evet arkadaşlar . Diğer forumlarda belirttiğim gibi artık elimi netten çekiyorum. Çok iyi fiyatlara vereceğim bu domainleri. Artık fiyatı ben değil sizden gelen tekliflerle domainleri satacağım. İhtiyacım olduğundan satıyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim herkese.

Tüm Domainlerimi bu başlıkta topladım. Diğer bir kaç başlık için silinmesini rica ediyorum. Görüntü kirliliği olmasın.

Alacak arkadaşlar PM ile iletişime geçiniz lütfen. İstediğiniz domainleri gittigidiyora koyabilirim. 12 taksitle alabilirsiniz. Karar sizin ihtiyacım olduğundan iyi fiyatlara vereceğim. Eğer umduğumu karşılamazsa sonuna kadar bu domainleri saklayacağım. Şimdiden Hayırlı Olsun Herkese

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi