İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm webmasterları bi soru bi fikir alısverisi

srsrx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar 250 mb lik linux bi hostingi 45 ytl ye üç yıllıgına alabileceginizi bilseydiniz ne düşünürdünüz .
neden böyle bi soru sorduguma geleyim böyle bi kampanya düzenlenmek üzereyiz ve acıkcası bi fikir alısverisi gerekiyor.
ben bi host firması değilim ..(ama kurma yolunda ilerliyorum)
3 yıllık 250 mb hostingi biz 45 ytl ye vermeyi düşünüyoruz.ve yurtdısındaki baglantılarımız ise iki yıllık ücreti karsılamaya razı yani biz 3 yıllık host ücretinin sadece bir yıllıgını site sahibinden diğer iki yılı ise yurtdısındaki sponsorumuzdan alacagız bunu için saglam bi hosting sirketi ielmi ğörüseyim yoksa bi reseller alıp benmi dagıtayım simdi diyeceksiniz ki insanlar üç yıl boyunca sitelerinde sorun yasamayacagını nerden anlayacak hadi biryılın sonunda sitelerine erisemezlerse diyeceksiniz.onunda cözümü var sözlesme imzalayacagız 3 ylı garantili birsekilde sorunsuz kullanabilecek
sizce bu iş ten kazanabilirmiyiz ve ben kar amacından cok hostu verdiğimiz kişilerin madur olmamasını istiyorum bunu bize saglayacak bi host firması veya akıl verecek bi bilğili bi arkadas lazım bu projeyi bu hafta içinde hayata gecirmek istişyoruz..

msn:[email protected]
tel 0536 344 01 74

ElegantHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
havada bulut sen bu işi unut :) anında batarsın inandırıcı deil şirketmisin yada belgen vs varmı noterdenmi sözleşme yapıcaksın ?

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üzülerek söylüyorum ki TR'de hosting işi bitti.paranız varsa yatırım için emlak sektörünü düşünebilirsiniz.

srsrx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki sadece bir kerelik 45 ytl ödese insanlar ve domain süresi uzatıltıkca hostu bedava olsa mesala alan adı 5 yıllık olursa birdaki sefere host yenileme ücreti ödemeyecek olsa nasıl olur arkadaslar ben bunun pazarlamasını yapmayacagım yani kar amacım yok sadece bir kerelik ücret alıcam diğer yılları yurt dısındaki sponsorlar karsılayacak ...

burakgxg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her yer host oldu doru sölüyorsunuz bir de yani yurt dsındaki hostları dusununce tr dekilerke karsılastırılamaz bile. nese .grafiz bana emlakcı deme :d bu aralar ev ariom cok para istiyolar ya :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi