İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

TUMBLR BACKLINK CALIŞMASI. 100 BİNLERCE KİŞİYE ULAŞIN!!!

TumblrBacklinkci

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar ben wmaraci.com dan backlinkcigeldi.

Referanslarım:
https://m.wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/tumblr-hesap-zincirlerinden-backlink-calismasi-yuzbinlerce-kisiye-ulasin-445616.html?ustetasi=1
Backlink çalışmalarından çok iyi sonuçlar alıyoruz. Artık iyinet.com içinde backlink hizmeti vereceğim.

YAPILAN BACKLINKLERDE BIR ÇOK TUMBLR BACKLİNKÇİSİNİN YAPTIGI GİBİ PANEL VS.. KULLANMIYORUM! TAMAMEN ORGANIK BACKLINKLER YAPIYORUM.

Backlink Paketleri

TOPLAM 50 ADET BACKLINK= 49 adet reblog tarzı 1 adet ana hesaptan orijinal gönderi ile backlink ↔5 TL↔

TOPLAM 100 ADET BACKLINK=98 reblog tarzı 1 adet ana hesaptan orijinal gönderi ile backlink ↔10TL↔

TOPLAM 173 ADET BACKLINK=170 adet reblog tarzı backlink 3 adet ana hesaptan orijinal gönderi tarzı backlink ↔15 TL

TOPLAM 346 ADET BACKLINK=340 adet reblog tarzı backlink 6 adet ana hesaptan orijinal gönderi tarzı backlink ↔30 TL↔

TOPLAM 690 ADET BACKLINK= 680 ADET reblog tarzı backlink 10 adet ana hesaptan orijinal gönderili backlink ↔50 TL↔

TOPLAM 1100 ADET BACKLINK= 1070 ADET reblog tarzı 30 adet ana
hesaptan orijinal gönderili backlink
↔110 TL↔

Teslim süreleri sırası ile
30 dakika
30 dakika
1 gün
1 gün
2 gün
1 hafta'dır

BUNLARIN DIŞINDA İSTEDİGİNİZ SAYIDA BACKLINK BELİRTEREK TEKLİF VEREBİLİRSINİZ.ORTAK BİR YOL BULURUZ.

DİĞER DETAYLAR VE MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN PM ATABİLİRSİNİZ

Forum dışından kişler için Whatsapp ��05394137097

SAYGILARIMLA

Ek olarak satılık 22k ve 1.7k tumblr hesaplarım vardır ilgileniyorsanız pm atabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5