Tumblr Sponsorlu Reklam Verme – Nasıl Yapılır?

Noventa

0
İyinet Üyesi
Katılım
3 Temmuz 2016
Mesajlar
122
Reaction score
5
Yaklaşık son 10 ile 15 yıldır hayatımıza giren ve adeta günlük yaşantımıza direkt olarak etki etmeyi başaran sosyal medya siteleri, milyonlar ve hatta milyarlarca insan tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Günlük paylaşım yapılması ile birlikte yakın ya da uzak çevresindeki kişilerin görebilmesini sağlamakta sosyal medya platformlarından birisi olan Tumblr, genel olarak genç kesim olarak nitelendirilen 18 ile 25 yaş arası gençler tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya sitelerinden biraz farklı bulunan Tumblr, kullanıcı ve yönetim ekibi tarafınca kişisel blog olarak nitelendirilmektedir. Son yapılan yeniliğe göre ortaya çıkan tumblr sponsorlu reklam hizmetleri, daha fazla kişiye ücret ödeyerek, kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlamaktadır.

Tumblr Reklam Nasıl Verilir?
İşyeri, ürün ya da görsellerinizin tanıtımını yapabilmeniz için sunulan tumblr reklam hizmetleri, gerekli olan ücretlerin karşılığında verilebilmektedir.
  • Tumblr için reklam vermek isteyen kişiler, https://www.tumblr.com/business adresini tarayıcı üzerine yapıştırarak, ilgili sayfaya direkt olarak ulaşabilmektedir.
  • Girilen sayfa üzerinde yer alan formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.
  • Son olarak doldurmuş olduğunuz form sayfasının en altında yer alan Gönder butona tıklamanız yeterlidir.
  • Bu işlemlerin ardından girdiğiniz bilgilere göre sizin ile iletişim kurulacaktır.
Tumblr Reklam Avantajları Nelerdir?
Son aylarda oldukça popüler hizmetler arasında yerini almış olan tumblr reklam avantajları konusunda popülerlik gelmektedir. Ancak reklam ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen kişiler, genel olarak işyeri sahibi olan marka ya da kullanıcılar olmaktadır. Ürettiğiniz ürünlerin kısa süre içerisinde tanıtılması ve farklı iş tekliflerinin alınması gibi avantajlar bulunmaktadır.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst